به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی

با بالا رفتن سن، بافت چربی صورت کم می شود که افتادگی پوست و شلی و چروک را بیشتر می کند، بنابراین کشیدن و بالا بردن پوست باعث جوان سازی کلی نمی شود. گاهی اوقات سفت تر و کشیده تر نمودن پوست باعث جوانتر شدن آن نمی شود بلکه پرتر بودن صورت باعث جوانتر شدن آن می شود.
قسمت هایی از پوست صورت که دچار کاهش حجم می شود مثل گونه ها، گودی زیر چشم، خط خنده، شقیقه ها، نازک شدن لبها و حتی پشت دستها را میتوان با تزریق چربی که از خود فرد گرفته می شود پر کرده و کاهش حجم را اصلاح کرد. مزیت این روش گرفتن چربی از خود فرد است که به وفور به دست می آید. مزیت مهم دیگر آن نسبت به تزریق ژل، بی خطر و بدون عارضه بودن آن است .نتایج تزریق چربی تماما بسته به تکنیک انجام و مهارت پزشک دارد و اگر درست انجام نشود چربی فقط برای مدت 2 تا3 هفته بیشتر دوام ندارد و جذب می شود.
در این روش چربی از مناطقی مانند شکم و بغل رانها از طریق بیحسی موضعی برداشته شده و پس از آماده سازی به مناطقی که نیاز به حجم دهی دارند مانند گونه ها، لب، خطوط خنده و... تزریق می شود.
ماندگاری این روش از سایر روشهای پرکننده بیشتر بوده و به این علت که از بدن خود فرد گرفته می شود هیچ گونه خطری ندارد. این روش برای کسانی توصیه می شود که اولا نیاز به حجم دهی زیاد دارند و ثانیا حداقل یک بار از روشهای موقتی استفاده کرده و از نتایج ظاهری آن راضی بوده اند و به دنبال روشی ماندگارتر هستند.
در هر بار تزریق چربی 60 الی 70 درصد چربی تزریق شده جذب می شود و این روش در صورتی که حداقل یک بار دیگر تکرار شود نتایج آن گاهی تا پایان عمر باقی می ماند.
این روش باعث جوانسازی نیز می شود بطوریکه گاهی چهره فرد تا 15-10 سال جوانتر میشود.

1 نظر

asi

باسلام آیا مشاوره برای تزریق چربی برای چاقی صورت درکلینیک رایگان است ؟باید وقت قبلی گرفته شود؟

14 آذر 1395

پاسخ

مدیر سایت

سلام . مشاوره تزریق چربی رایگان هست . این مشاوره همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 صبح و عصر ها 17 الی 21 ، پزشک متخصص حضور دارند تا مشاوره تزریق چربی به شما بدهند . برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 07136342020 ( کلینیک دی ) تماس حاصل نمایید .

16 آذر 1395

پاسخ

مدیر سایت

سلام مشاوره رایگان است ، برای اطلاعات بیشتر با کلینیک تماس بگیرید

22 آذر 1395