به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

نقش هايفوتراپی در جوانسازی و كلاژن سازی

نقش هايفوتراپی در جوانسازی و كلاژن سازی

افراد میانسال که طبیعتا دچار افتادگی عضلات صورت و گردن ،افزایش روز به روز خطوط و… همچنین افرادی که به هر دلیلی به هرنوع ماده ی تزریقی از جمله چربی ،انواع ژل هاو…حساسیت داشته یا اینکه ترجیح ان ها به تزریق نکردن ماده ی خارجی به بدنشان میباشند
به علاوه با بهره گیری از روش های مکملی چون لیزر فرکشنال برای بهبود کیفیت پوست ،تزریق فیلر هیالورونیک اسید برای رفع کامل خط خنده اثر لیفت را تا حد بسیار قابل توجهی بالا می برد.
مزییت های هایفوتراپی نسبت به سایر روش های جوان سازی
1-عدم آسیب رسانی به سطح پوست و نتیجتاً پیشگیری از عوارضی همچون سوختگی وایجاد لک به همراه نداشتن هیچ گونه عارضه ای برای فرد یا ایجاد واکنش حساسیت
2-بالاتر بودن میزان لیفت و کشیدگی پوست در این روش نسبت به سایر روش های قبلی به صورتی که بیمار در همان روزهای اول پس از درمان نیز آن را حس می کند، قوی و موثر بودن این روش برای دسترسی به لایه های زیرین پوست می باشد که همپای عمل جراحی می باشد.
3-قابلیت استفاده بر روی تمام تیپ های پوستی از روشن تا تیره را دارد(برخلاف سایر روش ها)
4-نداشتن درد و خون ریزی هنگام عمل
5- تک جلسه بودن درمان با فواصل حداقل 9-12 ماهه
6-نداشتن دوران نقاهت یا مراقبت خاصی
7-ماندگاری نسبتا بالای آن (یک تا دو سال)
8-هزینه درمان با این تکنولوژی در منطقه ی صورت و گردن از نظر اقتصادی نیز در مقایسه با روش های قبلی همچون CO2فراکشنال و RFفرکشنال سوزنی که نیاز به 4-3 جلسه درمان دارند ، برابری می کند.

 
در حال حاضرپیشرفت تکنولوژی پزشکی به جایی رسیده که لیفت صورت بدون جراحی و خونریزی را ممکن کرده است. برای بهتر درک کردن این موضوع، اول ببینیم در جریان فرایند پیری پوست چه اتفاقی می افتد:
1- پوست انسان به طور طبیعی در 40 سالگی نصف میزان کلاژنی را می سازد که در 20 سالگی می ساخت. کلاژن داربست پروتئینی پوست را تشکیل میدهد که مسئول سفت و بی چروک نگه داشتن پوست است و کمبودش پوست را شل و چین خورده می کند.
2- با گذشتن سن از 40 سال به مرور عضلات زیر پوستی و عضله های صورت هم شل تر می شوند، مگر این که فرد مرتب ورزش کند.
هایفوتراپی روشی جدید برای لیفت بدون جراحی است که با دو مکانیسم لیفت صورت، ابرو و گردن را انجام میدهد، یکی تحریک کلاژن سازی به میزان زیاد به وسیله امواج صوتی است، و دیگری سفت کردن و کشیدن عضله زیر پوستی است که باعث سفتی و کشیدگی قابل توجه عضله و پوست روی آن میشود. هایفوتراپی تنها روش موجود لیفت غیر جراحی است که می تواند عضله را بکشد و بالا ببرد و به این ترتیب لیفت عمقی و ماندگاری برای پوست ایجاد کند.
ما در مرکز ليزر تخصصي دي دستگاه دابلو را برای هایفوتراپی به کار می بریم و از کار لیفت و زاویه دار کردن صورت در یک یا دو جلسه با این دستگاه نتایج بسیار خوبی گرفته ایم.

1 نظر

رویا کرمی

قیمت هایفوتراپی کل صورت چقدر است ؟ و چقدر دوام دارد؟

26 مهر 1395

پاسخ

مدیر سایت

با سلام و احترام . هزینه مربوط حدود 1 میلیون تومان دوام آن یک سال می باشد .

22 آبان 1395