اطلاعیه : کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی دی هیچ شعبه ای در هیچ شهر یا استانی در ایران ندارد و تنها شعبه این مرکز در شهر شیراز می باشد .
به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو sut | روشهای کاشت مو

کاشت مو sut | روشهای کاشت مو

کاشت مو sut | روشهای کاشت مو

کاشت مو SUT جدیدترین روش کاشت مو می باشد. در تکنیک SUT، مانند دیگر روشهای کاشت مو از درد و به جاماندن اسکار خبری نیست. کاشت مو به روش SUT بسیار شبیه به کاشت مو FIT می باشد، با این تفاوت که برداشت فولیکول های مو توسط دستگاههای اتوماتیک بصورت سریع تر و دقیق تر انجام می شود. این تکنیک، بسته به بانک موی فرد، قابلیت برداشت و پیوندمو تا 14000 تار موی طبیعی را دارد که 3 برابر روشهای قدیمی می باشد و این عمل بر خلاف روشهای قدیمی کاشت مو در یک مرحله (یک تا سه روز) انجام می شود.

 

کاشت مو در روش SUT مشابه کاشت به روش FIT می باشد که در مرحله برداشت مو  از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود . همچنین در این روش تنها در یک مرحله یک تا سه روزه، بسته به بانک موی فرد، می توان حدود 14000 تار مو کاشت.

 

مزایای کاشت مو SUT

 • پیشرفته ترین و جدیدترین روش کاشت مو می باشد که بسیاری از نواقص روشهای قدیمی را برطرف کرده است.

 • این تکنیک بدون نیاز به جراحی بوده و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

 • در SUT اثری از درد و خونریزی وجود ندارد.

 • کاشت مو با تکنیک SUT محدودیت سنی ندارد و در سن بالا با موهای سفید نیز قابل انجام است. افراد 25 تا 60 ساله بهترین کاندید کاشت مو می باشند.

 • تکنیک SUT می تواند روشی مناسب برای خانم هایی باشد که از کم پشتی موهایشان رنج می برند.

 • در این روش خط رویش مو طبیعی بوده و به دلیل غیرمنظم بودن موهای کاشته شده حالتی طبیعی دارد.

 • کاشت مو به روش SUT برخلاف دیگر روشهای کاشت در یک مرحله یک تا سه روزه انجام می شود، در حالیکه در روشهای قدیمی مانند FUT و FIT نیاز به تکرار جلسات می باشد.

 • در کاشت مو به روش SUT، بسته به بانک موی فرد، در هر مرحله تا 14000 تار مو می تواند پیوند زده شود که سه برابر روشهای قدیمی است. البته 14000 تار مو برای همه افراد ممکن نیست و همانطور که گفتیم بستگی به بانک موی فرد دارد.

 • مرحله برداشت مو در کاشت مو به روش SUT توسط دستگاههای اتوماتیک انجام می شود که احتمال خطا را به صفر می رساند. در حالی که روشهای قدیمی کاشت مو مانند FIT و FUT توسط تکنیسین ها انجام می شود.


کاشت مو SUT چگونه انجام می شود؟

SUT یکی از نوین ترین روشهای کاشت مو می باشد که در آن مرحله برداشت مو توسط دستگاه های اتوماتیک و مرحله کاشت مو توسط دست و زیر نظر متخصص انجام می شود. در این روش فولیکول های مو توسط پانچ لیزری از بانک موی موردنظر که معمولاً ناحیه پشت سر می باشد جدا شده و فریز می شوند تا از تخریب آنها جلوگیری شود و در نهایت به ناحیه کاشت انتقال می یابد. SUT تحت بی حسی موضعی در یک مرحله (یک تا سه روز) انجام می شود و دوران نقاهت آن کوتاه می باشد. در کاشت مو به روش SUT، بسته به بانک موی فرد، می توان تا 14000 تار مو را از ناحیه برداشت به ناحیه کاشت انتقال داد که سه برابر روشهای سنتی و قدیمی کاشت مو می باشد.

کاشت مو SUT


هزینه کاشت مو SUT

با توجه به اینکه کاشت مو به روش SUT پیشرفته ترین روش کاشت مو می باشد و مرحله برداشت مو در این روش توسط دستگاههای تمام اتوماتیک انجام می شود و نواقص روشهای سنتی کاشت مو را برطرف کرده است، هزینه بالاتری را نسبت به روشهای قدیمی کاشت مو می طلبد.

هزینه کاشت مو SUT تحت تاثیر عوامل مختلفی، می تواند متفاوت باشد. کلینیکی که برای کاشت مو انتخاب می کنید و همچنین تجربه و مهارت متخصصی که عمل کاشت مو را انجام می دهد و وسعت منطقه کاشت، عواملی هستند که هزینه SUT را تحت تاثیر قرار می دهند.


مراقبت های قبل از کاشت مو SUT

 • از مصرف داروهای مسکن مثل آسپیرین، بروفن، ایندومتاسین، داروهای ضد انعقاد خون، 10 روز قبل و بعد ازکاشت مو خودداری کنید.

 • از نوشیدن زیاد مایعات و چای قبل از جراحی خودداری کنید.

 • در صورت وجود هر گونه بیماری خاص از قبیل دیابت، فشار خون و صرع و ... حتماً پزشک خود را در جریان بگذارید.

 • از حدود یک ماه قبل از کاشت مو از مصرف سیگار، قلیان و پیپ خودداری کنید.

 • قبل از کاشت مو سر خود را با شامپو کاملاً بشویید.

 • از مصرف مشروبات الکلی از یک هفته قبل از عمل خودداری کنید.

 • در صورت مصرف هرنوع دارو، ویتامین و یا مکمل غذایی، عرقیجات گیاهی از یک هفته قبل از کاشت مو پزشک خود را در جریان بگذارید تا در صورت نیاز مصرف آنها را قطع کنید.

کاشت مو SUT


مراقبت های بعد از کاشت مو SUT

 • به منظور پیشگیری از عفونت آنتی بیوتیک تجویز می شود که باید تا آخر مصرف شود.

 • به منظور پیشگیری از ورم صورت، از خم کردن سر تا 5 روز بعد از کاشت مو بپرهیزید و در صورت نیاز از کمر خم شوید.

 • ناحیه کاشت مو باید 24 تا 48 ساعت پس از عمل شسته شود.

 • تا یک هفته بعد از کاشت مو از انجام ورزش و فعالیت بدنی اجتناب کنید.

 • در صورت داشتن احساس خارش در منطقه کاشت، سعی کنید این نواحی را لمس نکنید، چرا که ممکن است باعث ریزش فولیکول های کاشته شده شوید.

 • در صورتی که پوست سرتان صورتی و متورم است، از قرار گرفتن در معرض نور خورشید جلوگیری کنید.

 • در صورت مشاهده ریزش غیر طبیعی موها، حتماً با پزشک خود تماس بگیرید.

 • سعی کنید روزهای اول هرگز در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید، زیرا ممکن است به گرافت های مو آسیب برسد.

 • بعد از کاشت مو بهتر است با زاویه 45 درجه بخوابید. در این وضعیت فشار وریدی در سر و گردن کاهش یافته و از تورم پیشانی جلوگیری می شود.

به منظور گرفتن نتیجه بهتر، توصیه های بالا را جهت مراقبت از موهای کاشته شده باید جدی گرفت و رعایت کرد.


شستشوی سر بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو برای شستن موهایتان بهتر است 24 تا 48 ساعت صبر کنید. پس از آن شامپویی ملایم مانند شامپو بچه را با چند قطره آب ولرم مخلوط کنید و این مخلوط را به آرامی بر روی موهای تازه پیوند زده شده بمالید، مراقب باشید هنگام شستشو از نوک انگشتان و ناخن های خود استفاده نکنید. بعد از آن مقداری آب ولرم را تا جایی که شامپو از موهای شما پاک شود بر روی سرتان بریزید و اجازه دهید موهایتان در معرض هوا خشک شود. این روش تا روز دوم و سوم بعد از کاشت ادامه دارد و بعد از آن با مشورت پزشک می توانید از فشار بیشتری برای شستن سرتان استفاده کنید. شستن موها در حمام و زیر دوش از روز چهارم شروع می شود، اما مراقب باشید که با فشار ملایمی شامپو را به موهای خود بزنید. پس از یک هفته می توانید موهای خود را به طور عادی بشویید و موهای خود را با حرکات دایره ای شکل ماساژ دهید.


عوارض کاشت مو SUT

 • نازک شدن موها به طور موقتی، این عارضه بسیار نادر و کمیاب است و در صورتی که اتفاق بیفتد، موهای نازک بعد از چند ماه به حالت طبیعی بازمی گردند.

 • احساس درد، البته باید گفت در صورت احساس درد، بسیار خفیف خواهد بود و با مصرف مسکن آرام می شود.

 • بی حسی، وجود بی حسی به صورت گذرا است وبه طور میانگین بین 3 الی 18 هفته طول می کشد تا بهبود یابد.

 • سکسکه، یکی از عارضه های بسیار نادر کاشت مو می باشد که بعد از چند ساعت یا چند روز برطرف خواهد شد.

 • خارش، اغلب افرادی که اقدام به کاشت مو می کنند با مشکل خارش روبرو می شوند که فقط چند روز طول کشیده و شامپو زدن موها این خارش را برطرف می کند.

 • تورم، بعد از کاشت مو ممکن است پیشانی و اطراف چشم متورم شوند که با ماساژهای ملایم طی 1 تا 2 روز بهبود می یابد.

 • عفونت فولیکول مو، التهاب یا عفونت بعد از کاشت مو به ندرت اتفاق می افتد که با مصرف آنتی بیوتیک تحت نظر پزشک، به زودی درمان می شود.

 • کیست، ممکن است یک یا چند کیست در منطقه گیرنده مو به وجود بیاید که معمولاً خود به خود و بعد از گذشت چند هفته و یا بلافاصله بعد از کاشت ناپدید می شود.

135 نظر

محمد

با سلام ایا در کلنیک شما روش sutانجام میشود اگر میشود حدودا از چقدر تا چقدر است ممنون میشم پاسخ دهید

17 بهمن 1396

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش ما safer یا همون sut هست که هزینه هر تار مو 250 تومن میشه.

19 بهمن 1396
علی

سلام. ببخشید آیا این امکان وجود دارد که درروش sut ، بدون تراشیدن مو ، کاشت مو انجام گیرد.

10 اسفند 1396

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید حتما تراشیده بشه، چون برداشت مو با دستگاه انجام میشه.

14 اسفند 1396
Parvaz

با سلام. روش کاشتsut [safer]. طبق بخشنامه وزارت بهداشت ممنوع شده است. چگونه شما از این روش استفاده میکنید؟

11 فروردین 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. چنین بخشنامه ای به ما ابلاغ نشده و قابل توجه شما اینکه تمام وسایلی که در این روش کاشت مو استفاده میشود یکبار مصرف می باشد.

14 فروردین 1397
Parvaz

باسلام و تشکر بابت پاسخگویی به سوالات کاربران. اگه بخوام خرداد یا تیر برای کاشت مو اقدام کنم،چه مدت قبلش باید به کلینیک مراجعه کنم (برای مشاوره و نوبت دهی و..)؟ پوست سرم بسیار چرب هست،آيا قبل از عمل باید به کلینیک مراجعه و معالجه شوم؟این مشکل بعد از عمل مشکلی ایجاد نمی‌کند؟ قبلا از ماینوکسیدیل استفاده میگردم برای رفع مشکل ریزش اما به دلیل حساسيت، مصرفش رو قطع کردم

14 فروردین 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بایستی یک ماه قبل از زمانی که تصمیم به کاشت مو دارید اقدام نمایید و با کلینیک تماس بگیرید. با توجه به چرب بودن پوست سرتان بایستی همیشه از شامپوی مخصوص موهای چرب استفاده کنید. در صورت امکان عکس از سرتون ارسال کنید تا مشاوره شوید. ما برای کاشت مو و کاهش ریزش مو داروی ماینوکسیدیل را تجویز نمی کنیم.

16 فروردین 1397
امیر

سلام عکس از سر رو به کدام پیام رسان واستون بفرستیم؟ درصورت امکان شماره بدهید ممنون

17 اردیبهشت 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. شماره موبایل داخل سایت هست. 09176090290

23 اردیبهشت 1397
امیر

سلام پوست سرم چرب است واحساس میکنم نازک شده پوست سرم چون یکدفه سرم رو تیغ زدم و حالت سوخته گی پیدا کرد ولی بعدش بهتر شد الان خارش دارد و وقتی دست میزنم پوسته های زرد رنگ دارد آیا میتوانم کاشت مو انجام دهم وشما برای کاهش چربی پوست سر چ شامپویی را پیشنهاد می دهید

20 مرداد 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. حتما به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید و مشکلتون رو درمان کنید.

21 مرداد 1397
محمد هاشمی

سلام من بدنسازی کار میکنم به روش sut تا چه زمانی نمیتوانم ورزش کنم ؟

30 مرداد 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. تا سه ماه بدنسازی حرفه ای ممنوع می باشد ولی یک ماه بعد از کاشت مو می توانید بدنسازی سبک انجام دهید. ورزش های هوازی هم از یک هفته بعد، موردی ندارد.

3 شهریور 1397
nemat

با سلام اگه تمام سرم را بخوام به روش sut کاشت کنم یک جلسه کافیه؟ چون شهرستان هستم ضمنا طاس کامل نیستم وموهای کم پشت دارم ممنون

8 مهر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. عکستون رو از ناحیه بالا، دو طرف و پشت سر برامون ارسال کنید تا ببینیم وضعیت به چه صورت هست، اگر طاس کامل نباشید و بانک موی خوبی داشته باشید، یک جلسه کافیه.

9 مهر 1397
مهدی

با عرض سلام و خسته نباشید من میخاستم واصه کاشت مرحله دوم خدمتتون برسم(در مرحله اول روش fit انجام دادم) میخاستم ببینم هزینه کاشت به روش sut چقدر هست و از چه مدت قبل باید نوبت بگیرم؟ با تشکر.

23 مهر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. عکس از جلوی سر، بالای سر، پشت سر و دو طرف پشت سرتون رو به شماره های زیر با واتساپ یا تلگرام برامون بفرستید: 09176090290 09378787431 09338490911

23 مهر 1397
محمد

با سلام. من واقعا میترسم از درد. میخواستم بدونم‌دردش به چه شکل هست؟ درد هنگام کاشت و سوزن های بی حسی!

27 مهر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. به طور کلی تزریق هر چیزی با مقداری درد همراه خواهد بود. تزریق بی حسی هم در لحظه تزریق، اندکی درد خواهد داشت، اما 4 ماه تا 2 سال پوست سر بی حس می ماند.

28 مهر 1397
یزدان

با سلام من بانک موم ضعیفه و کاملا طاسم ولی موی بدنم زیاده میشه از اون استفاده کرد؟

10 آبان 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. انجام میشه ولی پیشنهاد نمی کنیم. چون موی بدن تا 5 سال آینده دچار ریزش میشه و همچنین به لحاظ رنگ و حالت، با موی سر متفاوته.

12 آبان 1397
فریدون

با سلام و احترام میخواستم بدونم این که شما میفرمایید هر تار مو 250 تومان میشه ،من که موهای جلوی سرم ریخته از کجا بفهمم که چند تار مو نیاز داره ؟ یعنی در موقع کاشت ، موها شمارش میشه یا حدودی و بر اساس تجربه قیمت داده میشه ؟ممنون میشم اگه لطف کنید و جواب بدین ضمنا" عکس رو به همان ترتیبی که خواستین روز 8/13 فرستادم . با تشکر

15 آبان 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. در صورتی که تعداد تار موهای مورد نیاز کمتر از 7000تا باشد، هزینه کاشت هر تار مو، 300 تومان محاسبه می شود و در صورتی که بیشتر از 7000 تار مو برای کاشت مورد نیاز باشد، هزینه کاشت هر تار مو، 250 تومان می باشد. 8 نفر مسئول شمارش تعداد پیازهای موی کاشته شده هستند، بنابراین هزینه کاشت مو به طور دقیق محاسبه میشه و تقریبی نیست.

19 آبان 1397
رضاصبا

باسلام خدمت شما.من دوبارکاشت موانجام دادم ومیخوام باروش sutدرکلینیک شماکاشت انجام بشه وسوالم اینه که بانک موی کافی ندارم ولی ریش پرپشت دارم آیا میشه ازموی ریش به سرپیوندزد؟

17 آبان 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. اگر دوبار کاشت مو رو انجام دادید، امکان کاشت مو برای دفعه سوم امکانپذیر نیست. علاوه بر این، در صورت استفاده از موهای ریش، جای اونها به صورت گوشت اضافی و یا گود شدن باقی می مونه.

19 آبان 1397
میلاد

سلام کلینیک شما روش SUTرو تا سن چندسالی کاشت میکنه

7 آذر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. از سن 27 سال به بالا کاشت مو انجام میشه. البته باید معاینه حضوری انجام بشه تا مشخص بشه شرایط انجام کاشت مو رو دارید یا نه. چون فرم ریزش مو روی عمل کاشت مو اثرگذاره.

10 آذر 1397
مسلم صیفوری

سلام میخوام نوبت رزو کنم واسه کاشت مو میخواستم ببینم میشه مبلغ رو اقساط پرداخت یا نه ؟

13 آذر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. نخیر، قسطی کار نمی کنیم.

17 آذر 1397
وحید مویدی

سلام تفاوت روش کاشت مو sut با safer بطور دقیق چیست چون بعضی از کلینیک ها مدعی هستند که کاملا با هم متفاوت هست مخصوصا کلینیک های که در تهران قرار دارند و مدعی این تفاوت هستند قصد کاشت مو به روش sut را دارم با تضمین کردن کلینیک شما حتما کاشت را در کلینیک شما انجام خواهم داد

18 آذر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. تفاوت sut و safer مربوط به دقت دستگاه ها و تیغه هایی هست که مورد استفاده قرار می گیره. البته تیغه ها بسته به سایز پیاز موی فرد می تونه متفاوت باشه و ممکنه تیغه safer برای sut هم استفاده بشه. ادعای متفاوت بودن برخی کلینیک ها شاید تنها به دلیل اعلام متمایز بودن و جذب مشتری باشه. اما به یقین میشه گفت همه کلینیک ها به یک صورت عمل می کنن و کیفیت نتیجه کار، بستگی به داشته های فرد و البته دقت عمل در حین انجام کاشت مو داره.

19 آذر 1397
Rasul bonari

با سلام و خسته نباشید، کلینیک شما کاشت مو به روش sut انجام میده؟ ؟ ؟ چرا میگن فعلا تو شیراز هیچ کلینیکی این روش کاشت رو انجام نمیده،؟ و فعلاً فقط تهران این روش کاشتو انجام میدن؟ ممنون میشم پاسخ صحیح رو بهمون بدین ????????????????????????????

19 آذر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. در واقع قطب کاشت مو محسوب میشه، به خصوص در جنوب کشور و بهترین کلینیک ها رو در زمینه کاشت مو داره و اینکه هیچ یک از کلینیک های شیراز این روش کاشت مو رو ندارن، صحت نداره.

19 آذر 1397
افشیت

سلام خسته نباشید میخواستم کاشت مو انجام بدم الان ۲۶سالمه و موهام خیلی کم پشت شده تا حدی که پوست سرم پیدا هست و هنوزم موهام ریزش داره میخواستم بدونم میتونم کاشت مو به روش sutانجام بدم یانه

19 آذر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. سن شما مناسب کاشت مو نیست و بهتره که 2-3 سال دیگه برای انجام کاشت مو صبر کنید.

19 آذر 1397
سجاد رامشگر

سلام خدمت شما ممنون از مشاورتون میخواستم بدونم کاشت ریشم انجام میشه و هزینش متفاوته لطف میکنین جواب بدین

28 آذر 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بله، در کلینیک دی کاشت ریش انجام میشه، موها از پشت سر بداشته میشن و هزینه از 3.5 تا 4.5 میلیون هست.

28 آذر 1397
Mahmoud

سلام خدمت شما وممنون از مشاوره خوبتون ميخواستم بدونم كه مبلغ sut حدودا بين چقد تا چقده ايا تفاوت قيمتى زيادى با روشهاى قبلى داره؟ ممنونم

1 دی 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. هزینه بستگی به تعداد تار مو داره، از حداقل 1 میلیون و پانصد هزار تومن تا 3 میلیون و پانصد هزار تومن هزینه هر مرحله کاشت میشه.

1 دی 1397
saeed

با سلام و خسته نباشید خدمت شما و پرسنل کلینیک دی . من برای کاشت مو عکسهای مربوطه رو فرستادم اما همکارتون خوب راهنمایی نکردن - به من گفتن فقط یک سوم سر کاشت میشه اون هم به مقدار 7000 !!! در حالیکه من سرم کلا طاس هست گفتم دو سوم مابقی ؟؟ گفت خیر کاشت نمیشه !!! تعجب کردم چون تو مطالب گفتین که به روش SUT نزدیک 14000 مو میشه کاشت کرد- ممنون میشم بهتر منو راهنمایی کنید

4 دی 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. تعداد تار مویی که کاشته میشه بستگی به بانک موی فرد داره. به احتمال زیاد شما بانک موی خوبی ندارید و امکان برداشت بیشتر از 7000 تار مو وجود نداره.

5 دی 1397
زابلی

سلام من یک بار کاشت مو انجام دادم برای بار دوم امکان کاشت مجدد هست

25 دی 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید عکس هاتون رو ارسال کنید. اگر بانک مویی باقی مونده باشه، امکان انجام کاشت مو برای بار دوم هست.

26 دی 1397
عليرضا

با سلام من شنيده ام كه يكي از مزاياي روش sut سرعت آن است پس چرا بعضي از كيس ها سه الي چهار روز طول ميكشه در حاليكه بانك موي آنچناني هم ندارند ممنون ميشم جواب بدين

26 دی 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بسته به جنس و کیفیت پوست و موی فرد داره.

29 دی 1397
Mohammad

سلام در شیراز کاشت ریش وسیبیل به روش sutانجام میشه؟؟؟

2 بهمن 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بله انجام میشه و هزینه ای حدود 3.5 تا 4.5 میلیون تومن داره. احتمال داره جای کاشت روی صورت بمونه.

4 بهمن 1397
محمدی

من داروی فشارخون مصرف میکنم ایا درکاشت مومشکلی برام پیش نمیاد در روشsut

8 بهمن 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. نخیر، مشکلی پیش نمیاد.

10 بهمن 1397
طاها

سلام و من 24 سالمه و فقط مقداری از بغل موهام خالی و ضعیف شده و الان میتونم کاشت انجام بدم؟

10 بهمن 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بهتره تا 27 سالگی صبر کنید. سن مناسب کاشت مو، 27 سال به بالا هست.

10 بهمن 1397
آرمین رضایی

سلام، چرا در برخی از سایت ها اعلام می کنند معایب روش SUT زیاد هست و این روش یک روش جدید نیست و مواردی از قبیل احتمال انتقال بیماری به دلیل عدم امکان استریل نمودن کلیه قسمت های دستگاه، ایجاد تخریب در نواحی گیرنده و دهنده.استفاده از مکانیزم قدیمی و طرد شده ی پانچ گرافت، بجا ماندن حفرهای موی کاشته شده و بجا ماندن اسکار از حاصل دستگاه های اتوماتیک در قسمت برداشت مو آسیب رو مطرح می کنند؟ هر چند که نتایج کارهای شما بسیار زیاد بهتر از نتایج کارهای کلینیکهایی هستند که این روش را مناسب نمی دانند و FIT را مناسب تر می بینند!!!

18 بهمن 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. ممکنه به این دلیل باشه که امکان انجام کاشت مو به روش SUT رو ندارن. به هر حال همه روشها اگر به درستی انجام بشن، خوب هستن. SUT هم زیرمجموعه ای از FIT هست و می تونید هر روشی رو که خودتون صلاح می دونید انتخاب کنید.

23 بهمن 1397
محسن امیری

میخوام کاشت مو انجام بدم موی سرم وز نمیشه

25 اسفند 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. موی سر شما به هر حالتی که باشه، موهای کاشته شده هم به همون حالت هستن.

26 اسفند 1397
فاطمه

سلام ، من 27سالمه ، تار موهام نازک هست و به خاطر مصرف دارو متاسفانه ریزش زیاد پیدا کردم که برگشت پذیر هم نبود میخواستم ببینم امکان کاشت مو بدون تراشیدن کامل مو هست چون من فقط جلوی سر و وسط سرم مقداری خالی شدهو نیاز به کاشت هست و چون خانم هستم واسم تراشیدن کامل سخته امکانش هست ؟

4 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید همه موها تراشیده بشن تا جاهای خالی برای کاشت مشخص بشه و میزان موفقیت عمل کاشت مو در خانمها، 50 درصد کمتر از آقایون هست. بنابراین، کاشت مو رو به خانم ها توصیه نمی کنیم.

8 فروردین 1398
فاطمه

سلام مجدد ، عذر میخوام دفعه پیش ازتون راهنمایی گرفتم بابت کاشت مو که فرمودید برای خانم ها نتیجه ش 50درصد هست و توصیه نمیکنید ، میخواستم بدونم پیشنهاد شما چیه ؟؟؟ ممنون

8 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بهتره با پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید تا شما رو راهنمایی بکنن.

15 فروردین 1398
شهروز

سلام،ايا بعد از كاشت به روش sut،مصرف قرص فيناسترايد و ماينوكسيدل از جانب شما تجويز ميشه يا احتياجي به دارو نيست؟

9 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. ماینوکسیدل رو توصیه نمی کنیم، اما فیناستراید رو میشه 6 تا 8 ماه بعد از کاشت مو استفاده کرد.

15 فروردین 1398
اشکان

سلام وقتتون بخیر برای کاشت مو به روش sut حتما باید بیام شیراز شما شعبه ای تو تهران یا نزدیک تهران ندارید ؟

15 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. کلینیک دی در شهر دیگری به جز شیراز، شعبه ندارد.

17 فروردین 1398
آرتین محمدی

با سلام و وقت بخیر من سال ۹۲ تشنج غیر صرعی عصبی گرفتم و یه سال دارو مصرف کردم و بهتر شدم ..در کل هم آدم استرسی هستم و نمیتونم یه مدت ثابت دو سه ساعته بشینم یه جایی..از طرفی تا حدودی هم طاس هستم و اذیت میشم ..چه توصیه ای دارید بهم؟ لطف کنید راهنماییم کنید

18 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با توجه به اینکه متقاضیان کاشت مو باید چندین ساعت پیوسته بی حرکت در یک جا بنشینند و پیازهای مو در مدت محدودی بیرون از بدن زنده می مونن، بنابراین با توجه به اینکه شما نمی تونید بیشتر از 2-3 ساعت در یک موقعیت ثابت قرار بگیرید، کاشت مو رو به شما توصیه نمی کنیم.

18 فروردین 1398
ع ح

با سلام. در تماسی که با کلینیک شما داشتم ، همکارتون گفتند ما روش sut استفاده نمیکنیم ، ظمنا من عکسم رو فرستادم ولی گفتند 7000 هزار تار مو و در سه روز ، ولی کلنیک های تهران گفتند در یک جلسه هم میشه ، همچنین آیا درسته که در این روش در یک سانتیمتر مربع 60 تار مو کاشته میشه؟. تشکر.

20 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش کاشت مو در کلینیک دی، روش SUT هست و در قسمت خط رویش تراکم موهای کاشته شده، 60 پیاز مو در یک سانتی متر مربع هست و در بقیه قسمت ها تراکم بازتره. ما با توجه به وسعت ناحیه ریزش و بانک موی شما تعیین کردیم که باید در دو مرتبه کاشت انجام بشه. اینکه کلینیک های تهران زمان کمتری رو به شما اعلام کردن، ممکنه به این دلیل باشه که تراکم کمتری رو برای کاشت در نظر گرفتن. به هر حال انتخاب با شماست که عمل کاشت مو رو در چه کلینیکی انجام بدین.

21 فروردین 1398
نجمه معصومی

با سلام. خواستم بدونم هزینه کاشت ابرو به روش sut برای ابروهای کم پشت حدودا چقدر میشه؟

21 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. ما کاشت ابرو انجام نمیدیم.

21 فروردین 1398
ناصر

با سلام.آیا روشي مانند پيوند اعضا کشف شده که بشود از موي برادر يا خواهر پيوند زد ?

30 فروردین 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. چنین روشی وجود نداره.

31 فروردین 1398
علی

کسی که ریزش موش از۱۷ سالگی شروع شده و شدید بوده هم باید تا۲۷ صبر کنه؟

3 اردیبهشت 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید تا 27 سالگی صبر کنید تا میزان طاسی کامل مشخص بشه.

7 اردیبهشت 1398
علی دهقانی

سلام. میخواستم هزینه کاشت مو رو بپرسم و اینکه اگر بخوام مرداد ماه کاشت رو انجام بدم باید کی از کلینیک شما وقت بگیرم؟

3 اردیبهشت 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. برای مرداد ماه باید دو هفته قبل از تاریخ موردنظرتون برای نوبت گرفتن اقدام کنید. برای اطلاع از هزینه نیز، عکس های سرتون رو از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره های زیر بفرستید: 09176090290 09378787431 09338490911

7 اردیبهشت 1398
جوادفرخی

باسلام به گفته خودشماهرتارمو250تومان درکلنیک شماکاشته میشه و دوباره فرمایش کردین که بیشترین تعدادکاشت 14000عددمیباشدکه مبلغش میشه 3500000یعنی هرکسی بخوادبیادکیلینیک شما حداکثر کاشت تارموروداشته باشه 3500هزینش میشه

12 اردیبهشت 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با توجه به اینکه بیشتر از 7000 تار مو، هزینه کاشت هر تار مو 250 تومان هست، 14000 تار میشه 3500000 تومان. باید عکستون رو بفرستید تا تعداد تار موهایی که باید کاشته بشه مشخص بشه.

12 اردیبهشت 1398
محمدزماني

وقت بخير.مركز شما محلي واسه اقامت كساني كه از شهرستان ميان داره؟(ميهمانپذير يا هتل)

16 اردیبهشت 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بله، مهمانپذیر هست که با معرفی کلینیک می تونید اونجا مستقر بشید.

17 اردیبهشت 1398
حمید بهرامی

سلام میخوام مو بکارم، راهنمایی می‌فرماید، از خوزستان

18 اردیبهشت 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. لطفا عکس سرتون رو از چند زاویه مختلف به شماره های زیر از طریق واتس اپ یا تلگرام بفرستید تا راهنماییتون کنن.

21 اردیبهشت 1398
علی

سلام.درروشsutجای زخم میمونه .اگه میمونه تا چند روز خوب میشه.

20 اردیبهشت 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. در روش SUT جای زخم باقی نمی مونه.

21 اردیبهشت 1398
هادی

من و برادرم قصد اومدن داریم دو نفر شامل تخفیف میشه در ضمن عکسها مونم زیاد این ور اونور نشون دادیم بانک خوبی داریم و یک جلسه هم براش کافیه

1 خرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. یک تخفیف کلی برای همه داریم، منتهی اینکه دو نفر هستید باعث نمیشه تخفیف خاصی شامل حالتون بشه. باید عکس هاتون رو به شماره های زیر از طریق واتس اپ یا تلگرام بفرستید تا مشاوره بشید: 09176090290 09378787431 09338490911

2 خرداد 1398
کاوه

سلام . خسته نباشید و خدا قوت . من و دوستم قصد کاشت مو داریم و میخواستیم یه سری اطلاعات راجب به این روش داشته باشیم . من ۳۷ سال سن دارم و پشت سرم تقریبا خالی شده و جلو خیلی مشکل نداره .دوستم جلوی سرش خالی شده و ۳۶ سال سن داره .. کرمان هستیم و میخواستم بدونم بعد از کاشت چند وقت به چند وقت باید ویزیت بشیم . هزینه کاشت حدودا چقدر میشه . اختلاف قیمت این روش با روشهای قدیمی تر چقدر است ..در ضمن تصمیم داریم اگه شرایط مهیا باشه در همین تعطیلات خرداد کار کاشت رو انجام بدیم

4 خرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بعد از کاشت مو نیاز به ویزیت حضوری ندارید و اگر سوالی داشته باشید می تونید غیرحضوری بپرسید. هزینه کاشت مو، برای تعدا تار موی بیش از 7000، هر تار مو 250 تومان و برای تعداد تار موی کمتر از 7000، هر تار مو 300 تومان هست. اولین نوبتی که می تونیم بهتون بدیم، 25 خرداد به بعد هست.

6 خرداد 1398
م ز

سلام. من تعداد زیادی موی سفید دارم. حدود ۷۰ درصد. آیا سفیدی موها در کاشت مو به این روش مشکلی ایجاد نمیکند؟

8 خرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. رنگ مو هیچ تأثیری در کاشت مو ندارد و مشکلی ایجاد نمی کند.

8 خرداد 1398
مينا

سلام من ميخواستم كاشت ابرو انجام بدم براي يه قسمتهايي كه يكم كم پشت هست ميخواستم بدونم هزينه ش تقريبا چقدر ميشه. و ايا اگر چند ماهي بعد از كاشت بخوام باردار شم موها ميريزن؟ چون ميگن تو بارداري موهاي خانومها ريزش داره. و اينكه چه مدت زمان ميبره؟ چند ساعت؟

8 خرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. کاشت ابرو رو به افرادی که خودشون ابرو دارن، پیشنهاد نمیکنیم، چون از موهای سر برداشته میشه و ظاهر یکنواخت و یکدستی بعد از کاشت نداره. همچنین ممکنه موها به علت بارداری بریزه.

9 خرداد 1398
هادی

وقت بخیر بنده موهام کم پشت شده اما خط رویشم جابجا نشده قصد کاشت مو دارم با بیشترین تراکم مو،26 سالم هست و نمیخوام بکسال دیگه صب کنم،امکان پذیر هست یا نه؟و اینکه برای قدم اول چه کاری باید انجام بدم؟

14 خرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با توجه به اینکه ریزش موی شما همچنان ادامه داره، بهتره صبر کنید. اما در صورتی که اصرار به کاشت مو دارید میتونید با مسئولیت خودتون این کار رو انجام بدید. عکس هاتون رو به شماره هایی که روی سایت گذاشته شده بفرستید تا مشاوره بشید.

18 خرداد 1398
Saeed Ahmadi

با سلام عرض ادب میخواستم بدونم روش super fue+ که تبلیغ میکنن چی هست؟ شما انجام میدید؟ و اینکه بهتر از روش sut است یا خیر؟

16 خرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. در این روش یک تیم دو سه نفره روی موی سر کار می کنن.

18 خرداد 1398
رضا

سلام. من موهام خیلی سفید هست. تا الان همیشه رنگ میکردم. چند وقت بعد از کاشت میتونم دوباره موهام رو رنگ کنم؟ آخه شنیدم به موهای تازه کاشته شده نباید مواد شیمیایی برسه

23 خرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. یک سال بعد از کاشت مو می تویند رنگ کنید.

23 خرداد 1398
لئیا

سلام . بنده ابروی سمت چپم تاجش کم پشت شده. البته از ابتدا هم خلوت تر از سمت راست بوده. دو _ سه ساله که به اون حساس شدم اگر بخوام فقط برای تاج یکی از ابرو هام کاشت انجام بدم امکانش هست ؟

2 تیر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. خیر، امکان داره دو دست بشه چون جنس موهای سر با موی ابرو با هم متفاوت هست.

2 تیر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. خیر، امکان داره دو دست بشه چون جنس موهای سر با موی ابرو با هم متفاوت هست.

2 تیر 1398
Emohamadi

با سلام الان روش sutدر كلينيك دي شيراز انجام ميشه؟؟؟و ميگن ك فعلا نيست تو شيراز؟

4 تیر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بله، کاشت مو در کلینیک دی به روش sut انجام می شود.

10 تیر 1398
رحمت رحمت اله پور

سلام لطفا آدرس دقیق کلینکتونو بفرستید. و روزها و ساعت های نوبت دهی برای ویزیت

12 تیر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. آدرس دفتر شیراز: شيراز -معالي آباد -نبش خيابان پزشكان -مجتمع پزشكان - طبقه اول واحد ١٣-١٢-١١ شماره تماس: خط1: 07136342020 خط2: 07136341414 خط3: 07136341313

12 تیر 1398
سلام من ازایذه هستم درحال حاظرهزینه کاشت شماچقدهست.

سلام درحال حاظرهزینه هرتارموچقدهست من۱۲هزارتارمومیخوام ببینم چقدمیشه به روشsuکاشت.تشکر

18 تیر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. زیر 7000 تار مو، هزینه کاشت هر تار مو 300 تومان هست و بالای 7000 تار مو، هزینه کاشت هر تار مو 250 تومان... هزینه کاشت 12هزار تار مو، 3میلیون تومان میشه... باید عکس بفرستید تا راهنمایی بشید

19 تیر 1398
احسان

سلام کدام روش یا نوع از کاشت موهای کلینیک شما نیازی به تراشیدن موی سر نداره ؟ پشت سرم رو میتونم بزنم اما جلوی سرم که نیاز به کاشت مو داره نمیخوام بتراشم !

25 تیر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. متاسفانه روشی که نیاز به تراشیدن مو نداشته باشه، وجود نداره و حتما ناحیه پشت سر و ناحیه کاشت مو باید تراشیده بشه تا تراکم مویی بالایی رو بتونیم کاشت کنیم.

26 تیر 1398
محمد رضا

با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم بپرسم من سرم شوره چسبناک زیادی زده میشه که این هم باعث ریزش شدید موهای من شده دکتر های زیادی رفتم و هر کدام هم سه تا چهار ماه دورشون رو ادامه دادم که از هیچ کدومشون نتیجه نگرفتم می خواستم بپرسم که آیا کلینیک شما می تونه این ریزش رو قطع کنه و جاهایی که ریخته رو دوباره کاشت و دیگر ریزشی نداشت بدون استفاده از قرص فیناستراید

31 تیر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. متاسفانه شوره چسبناک درمان قطعی نداره و ممکنه به موهای کاشته شده نیز آسیب بزنه.

1 مرداد 1398
پیمان گودرزیان

با دورود.میخواستم بپرسم آیا ریش که شما میگید جاش می مونه درست جای چی میمونه؟ جای ریش تو چهره ؟ یا جای ریش تو سر که کاشته میشه؟ باید سر رو با چه شماره ای زد؟ ایا باد تو پیشونی و خونریزی تو چهره پیدا میمونه و برای چند روز؟ و آیا شما خودتون دستور کاشت رو میدید کجا و دلخواه میتونه باشه ؟ی جورایی تیکه تیکه میتونه بکاره که هرجا نیاز داره؟ سپاس از پاسخ دهیتون

6 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. جای ناحیه برداشت مو روی صورت، مانند جای جوش گود میشه یا به صورت برجستگی می مونه. ورم صورت بعد از سه روز از بین می ره. بهتره که برای دریافت دقیق تر جواب سوال هاتون حضوری تشریف بیارید و معاینه بشید.

6 مرداد 1398
مرتضی پوربخش

با سلام آیاشما روش کاشت fue را هم در مرکز خود انجام میدهید آیا جدید تر از sut هست؟هزینش برای هر تار چقدره؟آیا درسته که سه تا پنج برابر روشهای دیگه میزان تراکم بیشتر رو میده و اگه اینطوره یعنی در این روش بیشتر از ۱۴۰۰۰ تار مو کاشته میشه?در کل یه توضیح میشه بدید و ضمنا این اطلاعات رو در سایت یه مرکز در تهران بنام سلامت مو رویان خوندم،با تشکر

9 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. جواب تمامی سوالاتتون رو می تونید در مطالب سایت پیدا کنید. در غیر اینصورت، بهتره با شماره های زیر تماس بگیرید تا جواب سوالاتتون رو به طور کامل و جامع دریافت کنید: شماره های تماس خط1: 07136342020 خط2: 07136341414 خط3: 07136341313

9 مرداد 1398
محمد

سلام . منظورتون از اینکه میگید بیشتر از دو بار نمیشه مو کاشت اینه که از بانک موی پشت سر نمیشه بیشتر از دو بار برداشت یا اینه که کلا از هر جا مو بردارن بیشتر از دوبار نمیشه مو کاشت؟

9 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. امکان اینکه بیشتر از دو بار برداشت مو انجام بشه، وجود نداره... زیرا موهای برداشته شده با موی جدید جایگزین نمیشن

9 مرداد 1398
محمد

پس یعنی امکانش هست از محل های دیگه بدن مو برداشته بشه و بیشتر از دوبار کاشت صورت بگیره؟

9 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. در صورت برداشت مو از نواحی دیگه مانند گردن و سینه، امکان ریزش موها تا سه سال آینده وجود داره و همچنین ممکنه جای برداشت به صورت گوشت اضافه یا جای جوش بمونه. بنابراین، برداشت مو از نواحی دیگه رو اصلا پیشنهاد نمی کنیم.

12 مرداد 1398
قائدی

باسلام و خسته نباشید ببخشید سال قبل عکس از اطراف و پشت سر براتون ارسال کردم همکارتون گفتن بانک موی شما ضعیف هست و کاشت مو توصیه نمیشه خیلی دویت دارم کاشت مو به روش جدید رو انجام بدم چون دوستانی که بانک موی ضعیف داشتن کاشت مو رو انجام دادن و هیچ مشکلی نداشتن.لطفاً راهنمایی بفرمائید اگه امکان داشته باشه کاشت مو رو انجام‌ بدم.

10 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. احتمالا بانک موی شما خیلی ضعیف بوده که کاشت مو رو توصیه نکردن و در نظر داشته باشید که میشه 100 تا تار مو کاشت و ادعا کرد که کاشت مو انجام شده، اما چیزی که مهمه نتیجه مطلوب هست که در صورت ضعیف بودن بانک مو، حاصل نمیشه.

12 مرداد 1398
علی فجر

سلام . ما توی استان جنوبی زندگی میکنیم و اینجا به شدت گرما ، بنظرتون الان زمان مناسبی جهت مراجعه برای کاشت مو هست یا مراجعه توی فصل های سردتر سال رو پیشنهاد میکنید؟؟ اصلا گرمای زیاد این نواحی روی کاشت تاثیر داره؟

12 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. سرما، گرما، نور خورشید و عرق کردن تاثیری بر نتیجه کاشت مو نداره و چیزی که مهمه، رعایت نظافت شخصی و دوش روزانه هست.

12 مرداد 1398
جمال

با سلام تفاوت روش Micro Safe FIT پیشرفته با روش SUT چیه؟ سپاس از راهنمایی شما

15 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. جواب این سوال رو می تونید داخل مطالب سایت پیدا کنید. دستگاهی که در این دو روش مورد استفاده قرار می گیره، متفاوته.

17 مرداد 1398
بهادر

سلام حداکثر مدت زمان کاشت با توجه به اینکه بنده از وسط سر تا جلو، بخش وسط تقریبا خالی می باشد؟ مدت زمان مشاوره، مراجعه و کاشت، حد اکو چند روز می باشد؟

18 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. مدت زمان کاشت مو بسته به تعداد تار مو داره نه مساحت ناحیه کاشت. حداکثر تا 3 روز زمان می بره. باید عکس هاتون رو بفرستید.

19 مرداد 1398
محمد

سلام من میخوام تو کلینیک شما کاشت انجام بدم ولی از دردش خیلی میترسم آیا میتونم قبل از کاشت داروی مسکن بخورم؟ یا راه دیگه ای هم هست که دردش کمتر بشه ؟

25 مرداد 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. برای کاهش درد بی حسی تزریق میشه که البته ممکنه با مقداری درد همراه باشه و اثر بی حسی 4 ماه تا دو سال باقی می مونه.

27 مرداد 1398
مسعودتژده

سلام آدرستون لطفا

1 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. آدرس: آدرس دفتر شیراز: شيراز -معالي آباد -نبش خيابان پزشكان -مجتمع پزشكان - طبقه اول واحد ١٣-١٢-١١

2 شهریور 1398
محسن جعفری

با سلام خدمت تمامی عوامل کلینیک دی و همچنین پزشکان زحمتکش این کلینیک . بنده کاشت مو با ظرفیت 12500 تار مو انجام دادم و خدارو شکر بسیار راضی هستم تراکم بسیار خوب و کاشت تارها نزدیک به هم . خواستم تشکر ویژه ای کنم بابت راهنمایی و مهمان نوازی و انجام عمل کاشت مو فراتر از انتظار بنده . با تشکر از مدیریت محترم سایت

2 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. از رضایت شما بسیار خوشحالیم. سالم و پیروز باشید.

4 شهریور 1398
احسان

سلام من به داروی بی حسی که همراه با آدرنالین یا اپی نفرین استفاده میشه و حتی خود سیتانس واکنش نشون میده بدنم بهو فشار و قندم افت پیدا میکنه هیپو گلیسیمی دارم و شاید حساسیت میخوام کاشت انجام بدم چه پیشنهاد میکنید و در ضمن چون در شیراز و در کلینیک شما کاشت در سه روز و بلطبع تزریق دارو در سه مرحله انجام میده یک روش تهاجمی محسوب نمیشه برای افرادی مثل من که تپش قلب میگرن و افت قند و فشار بر اثر ترزیق داروی بی حسی؟

4 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. افرادی که به داروی بی حسی حساسیت دارن، نمی تونن کاشت مو انجام بدن.

6 شهریور 1398
فاطمه آلبو

با سلام من 30سال سن دارم و از 17سالگی جلوی موهایم ریخت.الان کم پشته میخواستم بدونم شیر دهی و بارداری بعد از کاشت مو باعث ریزش دوباره مو میشود؟چون الان یک بچه5ماهه دارم که شیر خودمو بهش میدم.میشه کاشت انجام بدم ؟اگه دوباره باردار بشم موهایم نمیریزه؟ دلیلش که گفتیم تو خانمها پیوند کمتر جواب میده به خاطر حجابه؟یا کلن ژنتیکیه؟

5 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با توجه به اینکه خانم هایی که قصد بارداری دارن، امکان ریزش موی مجدد وجود داره، نمی تونن کاشت مو انجام بدن.

6 شهریور 1398
محمد

سلام ، من الان 21 سالمه و میخوام کاشت مو انجام بدم آیا امکانش هست یا نه ؟

6 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. سن شما مناسب کاشت مو نیست.

7 شهریور 1398
مجتبی خبازی

با سلام میخواستم بدونم انجام پی آر پی را شما پیشنهاد میدین که انجام بدیم و اگه خوبه خوبه بهتره قبل عمل کاشت مو انجام بشه یا بعد عمل؟

7 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. پی آر پی روش تقویتی موهای کاشته شده و موهای قبل از کاشت هست. انجام دادن این روش به رشد موها کمک می کند و یک ساعت زمان می برد. فرقی نمی کند که در انتهای کاشت انجام شود یا دو ماه بعد از کاشت.

9 شهریور 1398
مجتبی خبازی

سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم در روش sut در هر جلسه امکان کاشت چه مقدار مو هست؟ایا ممکنه من که ازشهرستان میام در یک جلسه کاشت را انجام بدم؟

10 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بستگی به بانک موی شما داره که به چه میزان مو بشه برداشت و کاشت کرد. می تونید چند تصویر از سرتون ارسال کنید تا راهنماییتون کنن.

11 شهریور 1398
آرسام سماواتی

سلاک کاشت مو به روش sut میخوام انجام بدم و از کرمان دارم میام میخوام با ماشین خودم و خانمم بیام و خانمم رانندگی بلد نیست آیا بعد از اتمام مراحل کاشت خودم میتونم رانندگی کنم و برگردم ؟ اگه یک روز بمونم چی؟ بانک موی بسیار قوی دارم و موهامم پره میخوام برای زیبایی بیشتر بکارم آیا روش دردناکی هست برای کاشت 12000 تا چندر روز باید شیراز باشم ؟

11 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. اگر از بنیه بدنی خوبی برخوردار هستید، رانندگی بعد از کاشت مو ممانعتی نداره. برای کاشت 12000 تار مو، سه روز در خدمتتون هستیم. می تونید عکس هاتون رو به شماره های زیر از طریق واتس اپ و تلگرام بفرستید تا دقیق تر راهنماییتون کنیم. 09176090290 09378787431 09338490911

13 شهریور 1398
میثم فرهادی

با سلام و خدا قوت اگه امکان داره بفرمایین کلینیک دی چند ساله مشغول به کار هستن، و اینکه بنده به مدت یک ساله که برای تحریک رشد موهای سرم داروی ماینوکسیدیل ۵ درصد استفاده میکنم و تعدادی از موهای سرم هم دوباره رشد کردن و مقداری تراکمشون بالا رفته، الان تصمیم گرفتم در کلینیک شما مو به روش sut مو بکارم، سوال بنده این هست که با علم به اینکه مدتی پس از قطع این داروی موضعی موهای رشد کرده دچار ریزش میشوند، آیا تداخلی در کار کاشت مو ایجاد میکند؟ به عنوان مثال این امکان وجود دارد که کاشت انجام میشود اما بعدا که موهایی که با تحریک ماینوکسیدیل رشد کرده اند دچار ریزش شده و تراکمشان کم به نظر بیاید؟

14 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. کلینیک دی 12 سال سابقه کار دارد. موهایی که با ماینوکسیدیل رشد کردن، به محض قطع مصرف دارو میریزه. یا باید ماینوکسیدیل رو قطع کنید تا موهایی که دراومده بریزه و بعد برای کاشت مو اقدام کنید یا اینکه به مصرف ماینوکسیدیل ادامه بدین. چون ماینوکسیدیل روی موهای کاشته شده هم تاثیر می گذارد.

14 شهریور 1398
مسیح

سلام . من فقط نگران دردش هستم . درد امپولهایی که به سر زده میشه

16 شهریور 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. درد فقط لحظه تزریق حس میشه که میشه گفت درد غیر قابل تحملی نیست. بعد از تزریق، به مدت 4 ماه تا 2 سال پوست سر بی حس میمونه.

23 شهریور 1398
کریموند

سلام . من قرص لوبل و کاپتوپریل و هیدروکلروتیازید مصرف میکنم میخواستم بدونم با داروهایی که شما تجویز میکنن تداخل ندارند ؟

1 مهر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با وجود مصرف این داروها نمی تونید کاشت مو انجام بدین.

2 مهر 1398
طاها

با سلام خدمت شما برادر من دو سال قبل در کلینیک شما کاشت مو انجام داده که خیلی هم موهاش خوب شده- ولی اون زمان شما از safer استفاده نمیکردید. یعنی زخم شدگی ها خیلی زیاد بود. ولی با توجه به صحبت شما الان دیگه از safer استفاده می کنید و زخم شدگی سر خیلی کم میشه. درسته؟

8 مهر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. جای زخم ها به شدت گذشته نیست و خیلی کمتره ولی نمیشه گفت اصلا وجود نداره.

9 مهر 1398
حسام

سلام.خداقوت.16 مهر کلینیک شما نوبت کاشت مو دارم.از 4ماه پیش قبل از گرفتن نوبت روغن گیاهی مورد و گزنه استفاده میکردم.در طاسی جولو سرم خیلی کم مو رشد کرده.آیا این موهای تازه درومده میتونه تاثیر منفی روی موهای کاشت شده بزاره؟این روغنها ممکنه روی بانک موی بنده هم تاثیر گذاشته باشه که شما میخواین برداشت کنید.و اینکه چه مدت بعد از کاشت امکان ماساژ سر و موها برای تقویت بهتر هست؟ ممنون از پاشخگویی شما

10 مهر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. مشکلی ایجاد نمی کنه، منتهی بعد از کاشت مو نمی تونید از این روغن ها استفاده کنید، چون ممکنه باعث کم پشتی یا ریزش موها بشه.

13 مهر 1398
Shahram Fatahi

سلام خواهشا اينجا توضيح بدين كه تفاوت روش sutشما با روشهاي كلينيك هاي ديگه در تهران مثل رويان-نيل و... كه ميگن از روش ميكروگرافت يا super fueاستفاده ميكنن چي هستش و كدام بهتره و شماهم اين روش هارو دارين يا ندارين ممنونم

30 مهر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش ما SUT هست که موها با تیغه های میکرولیزری برداشته میشن. تفاوت خاصی با روش Super Fue نداره، به جز اینکه روش Super Fue توسط سه نفر انجام میشه، در حالی که روش SUT توسط یک نفر انجام میشه. و مسلما سرعت کار بالاتره و کار سه روزه را در مدت یک تا یک و نیم روز انجام میدن. منتهی کاری که توسط یک نفر انجام بشه، کیفیت بهتری نسبت به کاری که توسط سه نفر انجام میشه، داره.

30 مهر 1398
شایان

سلام خدا قوت من یکبار کاشت مو انجام دادم ولی از خط رویشم اصلا راضی نیستم. امکان ترمیم خط رویش هست؟ لطفا توضیح بدید. ممنون

17 آذر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بایستی از خط رویش و بانک مو (پشت سر، بالای سر و جلوی سر ) عکس بگیرید و به شماره هایی که داخل سایت هست، بفرستید.

17 آذر 1398
هادی

چیزی که من دیدم موهای پوست چرب خیلی میزیزن....ریزش مو بیشتر ناشی از چیست ؟؟؟ آیا بعد از کاشت مو در پوست سر چرب ریزش متوقف میشه یا ادامه داره ؟؟

17 آذر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. دلیل اصلی ریزش مو، داشتن زمینه ارثی می باشد و ارتباطی با چربی سر ندارد. هر چند شسته نشدن موهای چرب ممکن است ریزش مو را تشدید کند ولی علت اصلی ریزش مو نیست.

18 آذر 1398
Mahmoud

سلام خسته نباشید میگم به پرسنل کلینیک دی بنده 27سال سن دارم موهام نازک و کم پشت شده ولی بانک موی نسبتا خوبی دارم میخاستم بدونم دو دوره قرص رینفلتین مصرف کردم مقداری موهام تقویت شدن آیا برای قبل از کاشت بهتر نیست که این قرص رو ترک کنم که نواقص موهام بهتر مشخص شه یا خیر؟ اگر چنین است از چند وقت قبل از مراجعه برای کاشت باید مصرف این قرص ها رو ترک کرد!؟

18 آذر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. تا زمانی که موها ریزش دارن، امکان کاشت مو وجود نداره... می تونید مصرف داروهای تقویتی رو ادامه بدین تا موها دیرتر بریزه و وقتی ریزش مو به پایان رسید، می تونید برای کاشت مو اقدام کنید.

18 آذر 1398
مجید خسروی

با سلام با توجه به اینکه در روش sut تنها برداشت مو از بانک مو توسط دستگاه انجام میشود و در مرحله کاشت مانند بقیه روشها از طریق تکنسین انجام میشود ،پس خیلی فرقی در اصل ماجرا که کاشت در ناحیه طاسی میباشد ندارد و اینکه بلاخره دستگاه هم زخم ایجاد میکند لطفا راهنمایی بفرمایید

25 آذر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با توجه به اینکه در همه روشها کاشت به صورت دستی انجام میشه، در همه روش های کاشت مو جای زخم هست.

27 آذر 1398
ایمان پارسا

سلام من 30 سالمه ولی هنور ریزش کمی دارم ایا باید صبر کنم و اینکه روش شما با میکروگرافت ک بعضیا میگن چ فرقی داره چون اونا ادعای جدیدترین روش رو میکنن و اینکه قیمتتون نهایتا چند میشه

30 آذر 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید صبر کنید تا ریزش موهاتون کامل بشه، چون اگر الان بکارید ادامه ریزش مو ممکنه باعث کم پشت شدت موهاتون بشه. جدیدترین روش مو SUT هست که برداشت تویط تیغه های میکرولیزری انجام میشه.

2 دی 1398
محمد زماني

با سلام. روش های میکروگرافت و میکرو fit که در چند کلینیک تهران انجام میشن با sut چه فرقی دارندن

2 دی 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. به لحاظ روش با هم فرقی ندارن، فقط تفاوت نام هست.

3 دی 1398
بهروز

با سلام.میخواستم بدونم تو تعطیلات عید هم کاشت مو انجام میدید؟

13 دی 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. هنوز برنامه کلینیک برای تعطیلات عید مشخص نشده. با تلفن های کلینیک تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.

14 دی 1398
مهدی

سلام.الان هزینه کاشت هر تار مو به روش sut چقدره؟

26 دی 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. در صورتی که تعداد تار موها بیشتر از 7000 تا باشد، هزینه کاشت هر تار مو 250 تومان و اگر کمتر از 7000 تار مو باشد، هزینه هر تار مو 300 تومان محاسبه می شود.

28 دی 1398
محمود

سلام وقت بخیر برا کاشت sutمو چند روز قبل باید نوبت بگیرم و اینکه من شهرستان هستم چند روز باید اونجا اقامت دادشته باشم؟

20 بهمن 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با شماره های کلینیک تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن: خط1: 07136342020 خط2: 07136341414 خط3: 07136341313

23 بهمن 1398
غلامرضا محجوب

سلام خسته نباشید.ببخشید،من ۴۰سالمه...نزدیک‌۲۰سال یاکمی بیشتر هست که هم قرص فیناستراید ۱ میخورم شبها، هم شبها نیم ساعت قبل خواب ماینوکسیدیل مصرف میکنم...موهام‌ خوبوپرپشت هستن مخصوصا بانک‌موهام...فقط قسمت هفتیه موهام یکم‌خالی شده که اصلا دوست ندارم بیشتر بشه. البته دراثر مصرف ماینوکسیدیل و فیناستراید موی ریزه ی زیادی دراین قسمت هست.میخواستم ببینم میشه بدون کوتاه کردن موهام واسم کاشت انجام بدید؟؟؟؟ ببخشید توضیحاتم زیاد بود.ممنونم.

4 اسفند 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید حتما موهای سر تراشیده بشه.

4 اسفند 1398
شایان

سلام.مصرف دخانیات چند روز قبل و بعد عمل باید کنار گذاشت

6 اسفند 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. اگر امکان کنار گذاشتن کامل نیست، باید دو سه روز قبل و بعد از عمل، روزی دو سه نخ سیگار بیشتر نکشید.

11 اسفند 1398
احسان ح

سلام،من یه مدت مشکل فشارخون داشتم ولی الان تا حدودی کنتدل شده ،اگه بخوام مو بکارم مشکلی پیش نمیاد؟

20 اسفند 1398

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. اگر مشکل فشار خونتون کنترل شده، می تونید کاشت مو انجام بدین. در خدمتتون هستیم.

22 اسفند 1398
حسین یارلو

بنده یه بار کاشتم به روش قدیمی .و الان بخوام جلوی پیشونیمو باز بکارم چند وقت باید اززمانش بگذره تا دوباره کاشت انجام بشه؟

8 فروردین 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با توجه به اینکه یک بار کاشت مو انجام دادین باید عکس هاتون رو بفرستید تا ببینیم آیا برای کاشت مجدد بانک موی کافی دارید یا نه. نکته مهم دیگه اینکه باید حداقل یک سال از کاشت اولتون گذشته باشه.

10 فروردین 1399
امین کیانی

سلام . من قصد دارم کاشت مو درکلینیک شما انجام بدم . تنها دغدغه من خط رویش هست . آیا میشه طوری باشه که کسی متوجه کاشت مو نشه .با توجه به اینکه فقط قسمت پیشانیم نزدیک دو سانت عقب رفته و بانک موی خوبی دارم . با تشکر.

16 فروردین 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. هیچ تضمینی وجود نداره که مشخص نشه کاشت انجام دادید. چون موهایی که از پشت سر بداشته میشن ضخیم تر هستن.

19 فروردین 1399
علی

با سلام خدمت شما و‌ ممنون بابت اینکه تک به تک جواب سوااهارو میدید بده ۳۰سالمه و قسمت بالای سرم تقریبا خالی بود تقریبا ۱/۵سال پیش برای تقویت موهام به متخصص مراجعه کردم و ایشون به ما محلول خاص خودشون که کاملا گیاهیه و قرص تجویز میکردن و هر ماه مزو تراپی هم‌ روی سرم انجام میدادن موهای سرم رشد داشت و پر شد ولی یه مدت که داروها رو‌‌ نخوردم مجدد موهام کم پشت شده و رویش ندارم الان موهامو تراشیدم همه‌ی نواحی سرم مو هست ولی رشد خیلی کمه داره حالا بنده باید موهای خودم رو تقویت کنم؟ یا میشه کاشت مو به صورت sut انجام بدم؟ سوال بعد اینکه به صورت متوسط برای سر خالی چند کاشت صورت بگیره کافیه؟ و اینکه بعد از کاشت باید داروهای تقویتی و ... هم مصرف کنیم؟ تشکر از شما

17 فروردین 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش های مختلف تنها در نحوه برداشت و دستگاهی که برداشت مو رو انجام میده با هم متفاوت هستن و به لحاظ ماندگاری و کیفیت نتیجه نهایی تفاوتی با هم ندارند. باید عکس هاتون رو به شماره های موجود روی سایت ارسال کنید تا وضعیت بانک موی شما بررسی بشه و آیا اینکه امکان کاشت وجود داره یا خیر.

19 فروردین 1399
علی ب ق

با سلام خدمت شما و‌ ممنون بابت اینکه تک به تک جواب سوااهارو میدید بده ۳۰سالمه و قسمت بالای سرم تقریبا خالی بود تقریبا ۱/۵سال پیش برای تقویت موهام به متخصص مراجعه کردم و ایشون به ما محلول خاص خودشون که کاملا گیاهیه و قرص تجویز میکردن و هر ماه مزو تراپی هم‌ روی سرم انجام میدادن موهای سرم رشد داشت و پر شد ولی یه مدت که داروها رو‌‌ نخوردم مجدد موهام کم پشت شده و رویش ندارم الان موهامو تراشیدم همه‌ی نواحی سرم مو هست ولی رشد خیلی کمه داره حالا بنده باید موهای خودم رو تقویت کنم؟ یا میشه کاشت مو به صورت sut انجام بدم؟ سوال بعد اینکه به صورت متوسط برای سر خالی چند کاشت صورت بگیره کافیه؟ و اینکه بعد از کاشت باید داروهای تقویتی و ... هم مصرف کنیم؟ تشکر از شما

17 فروردین 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. کاشت مو رو زمانی میتونید انجام بدید که ریزش موهای شما متوقف شده باشه. اینکه امکان کاشت مو وجود داره یا نه و همچنین تعداد تارمویی که میشه کاشت، بستگی به بانک موی فرد داره.

19 فروردین 1399
امین شمس

باسلام من در محیط صنعتی مشغول به کار هستم که گرد و غبار زیاد است و میزان طاسی من از نمره 6 ، نمره 5 است ، آیا پس از فرآیند کاشت مو ، میتوانم از کلاه ایمنی استفاده کنم یا خیر ؟ چه مدت بعد از کاشت میتوانم در محل کار حاضر شوم و آلودگی موجود در محیط آیا میتواند سبب ریزش موها شود یا خیر ؟

3 اردیبهشت 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. یک هفته پس از کاشت مو می تونید از کلاه ایمنی استفاده کنید. باید مسائل بهداشتی رو رعایت کنید و توجه داشته باشید که داشتن استرس و عدم تغذیه مناسب، برخی بیماری ها مانند کم کاری تیروئید و یا مصرف بعضی داروها ممکنه باعث ریزش مو بشه.

7 اردیبهشت 1399
علی

سلام برای کاشت ریش ( پرپشت تر شدن) از روش sut ایا همان روز جای کاشت روی صورت مشخصه؟ نیاز به کوتاه کردن مو هست اگر هست راهی مثل تراشیدن فقط یک قسمت محدود هست؟

3 اردیبهشت 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. کاشت ریش حتی در صورتی که فرد مقدار کمی ریش داشته باشه، انجام نمیشه. بایستی کاملا صورت بی مویی داشته باشید. از موهای سر برداشته میشه و جای برداشت و کاشت کاملا مشخصه. موهای سر باید کاملاً تراشیده بشه. بعد از کاشت ریش، صورت به مدت تقریبا یک سال قرمز و ملتهبه و جوش های زیر پوستی میزنه. بسته به سایز پیاز موی فرد، نواحی کاشت مو ممکنه برجسته تر بشه. به طور کلی کاشت ریش رو توصیه نمی کنیم مگر فرد اصرار داشته باشه و یا اینکه بر اثر حوادثی مانند سوختگی دچار مشکل شده باشه.

7 اردیبهشت 1399
امیر

سلام آیا شما به روش FUT ( برش نواری از پشت سر) هم کاشت مو انجام میدید؟ من وسعت طاسی سرم زیاد هست و چون نمیخام خیلی به تراکم بانک موهام مخصوصا کناره ها ( بالای گوش ها ) آسییب وارد بشه، بنابراین ترجیح میدم که به همون روش fut کاشت انجام بدم.

16 اردیبهشت 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش FUT رو کار نمی کنیم.

17 اردیبهشت 1399
سحر

با سلام. من 32 ساله هستم. طاسی ندارم ولی موهام خیلی کم هست و ریزش شدید داره و خیلی نازک هست امکان کاشت برای پر پشت شدن هست؟ و اینکه هزینه ای که شما میگید هر تار 250 هزینه کلی هست یا دستمزد و هزینه های جانبی هم داره؟ و اینکه من 9 سال هست بیماری صرع دارم و روزانه 200 میلی گرم قرص لاموتریژین مصرف میکنم مشکلی نداره برای کاشت مو؟ بیماری تشدید نمیشه؟

20 اردیبهشت 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. متاسفانه به دلیل بیماری صرع نمی تونید کاشت مو انجام بدین. و همچینین، مویی که کامل نریخته امکان کاشت مو وجود نداره.

21 اردیبهشت 1399
احسان

با سلام. ایا روش های مختلف کاشت و همچنین این روش، باعث ریختن موهای خودمان در قسمت هایی که قرار است مو بکاریم، نمی شود؟

26 اردیبهشت 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام.کاشت مو در نواحی طاسی سر انجام می شود، نه ناحیه هایی که مو دارد.

31 اردیبهشت 1399
محمودرضا

سلام و عرض خسته نباشید. من 35 سالم هست و موهام ریزشش ارثی بوده که تقریبا متوقف شده و میخواستم اقدام کنم برا کاشت به روش sut در مقاله ای خوندم که این روش که از بانک مو و یا ریش انسان برداشته میشه به وسیله دستگاه وکیوم هست ولی توضیحات سایت شما نشون میده تقریبا روش همون fit باید باشه جسارتا این رو توضیحی میشه بدید. و اینکه من در حال حاضر برای توقف شوره سرم از شامپو کتوکنازول 2 درصد استفاده میکنم این برای کاشت مو مشکلی رو ایجاد نمیکنه؟ دوم اینکه من اگه بخوام از بانک موهام و بانک ریش هام استفاده کنم مشکلی برای صورتم و باعث سوراخ شدن صورتم نمیشه؟ چون روی صورتم حساس هستم و میخوام بوتاکس هم برای پیشانیم انجام بدم ، و ایا بوتاکس تداخلی با کاشت ایجاد نمیکنه؟ و مطلب اخر اینکه دیدم نوشتید هزینه هر تار مو 250 تومن هست یعنی اگه من ده هزار تار بکارم حدود 2/500 میشه؟ سپاس از شما

26 اردیبهشت 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش SUT زیرمجموعه روش FIT هست و تنها در تجهیزات مورد استفاده متفاوت هستند. در صورتی که از شامپو ضدشوره استفاده می کنید، ممکن است نتیجه مطلوبی از کاشت حاصل نشود. بوتاکس هیچ تداخلی با کاشت مو ندارد. در صورتی که تعداد تار موی کاشته شده بیشتر از 7000 تا باشد، 250 تومان محاسبه می شود، زیر 7000تا، هزینه 300 تومان است.

31 اردیبهشت 1399
مسعود ریاحی

سلام هزینه ازمایش های قبل کلشت مو چقدر میشه ؟

5 خرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بین 100 تا 150 هزار تومن

10 خرداد 1399
سجاد

درود و عرض ادب.خواستم خدمتتون عرض کنم من حدودا ۱۸ ماه پیش یک مرحله کاشت مو انجام دادم در کلینیکی در شیراز ک البته دو مرحله ای بوده و ب من گفتند دوباره باید بیام برا کاست. اما بطور کامل راضی نیستم چون قسمت جلوی موهام خیلی متراکم نشده و از دور مشخصه ک کاشت انجام شده.بانک موهامم ۵۰ درصده.ن خوبه ن بد.ایندفه تصمیم گرفتم کلینیکمو عوض کنمو خدمت شما برسم امیدوارم بتونم نتیجه مناسبی بگیرم.بهرحال ما داریم هزینه میدیم پس حقمونه ک نتیجه خوب بگیریم

8 خرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بهتره به همون مرکزی مراجعه کنید که کاشت مرحله اول رو انجام دادید. اونها باید پاسخگوی نارضایتی شما باشن.

10 خرداد 1399
امیر حسین

با سلام و خسته نباشید خدمت شما سوال داشتم خدمتتون ۱.مطمئن ترین روش برای کاشت مو کدوم روشه؟ ۲.آیا موهای که در میاد دائمیه؟؟یعنی بعد از یه مدت دیگه نمیریزه؟؟ ۳.پروسه کاشت مو و رسیدن به یه نتیجه مطلوب چقدر زمان میبره؟

16 خرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. برای دریافت پاسخ کامل و جامع این سوالات، بهتره با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

18 خرداد 1399
پیام مرادی

سلام..شما روش کاشت Fue انجام میدید؟

19 خرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش ما safer یا همون sut هست.

22 خرداد 1399
محمود غافری

سلام چه نوع آزمایشهایی جهت کاشت مو لازمه ؟

4 تیر 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. آزمایش های انعقادی و آزمایش های مربوط عفونت باید انجام بشه. می تونید با کلینیک تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن. در ضمن آزمایش ها باید همین جا انجام بشه.

7 تیر 1399
malihe

عرض سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل زحمتکش کلینیک دی ایا امکانش هست که در کاشت مو به روش sut فرد رو بیهوش کرد تا متوجه درد نشود؟چون فردی که میخواد بیاد انجام بده به شدت میترسه و چون برادرشون درکلینیک شما انجام دادن گفتن ک به شدت درد داشته و حالشون خوب نبوده... و ایا توی این روشsutکه برداشت با دستگاه انجام میشود کاشت هم با دستگاه انجام میشود...؟ با سپاس از پاسخگویی شما

11 تیر 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. هیچ یک از روش های کاشت مو رو نمیشه در شرایط بیهوشی انجام داد. از بی حسی موضعی استفاده میشه.

17 تیر 1399
اناهیتا

با سلام من در قسمت رویش مو و شقیقه ها دچار طاسی شدم میخواستم بدانم روش sutانجام بدم بهتره یا سوپر فیو چون خواستار تراکم بالا هستم در ضمن در یک سانتی متر مربع چقدر مو کاشته میشود تراکم موهای پشت بد نیست از لحاظ هزینه چقدر میشود ممنون

27 تیر 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. روش SUT و Super FUE هر دو یکی هستن و زیرمجموعه روش FIT هستن. برای هزینه، بایستی عکس هاتون رو از طریق واتس اپ به شماره موبایل های کلینیک بفرستید تا مشاوره و راهنمایی بشید.

29 تیر 1399
پروا

سلام وقت بخیر. چند سال پیش آزمایش انجام دادم و هورمون تستوسترون بدنم بالاتر از سطحی که باید باشه بود! تا الان دیگه آزمایشی انجام ندادم. جلو سرم فقط اذیتم میکنه. البته پدرم و برادرام هم موی کم پشتی دارن. توصیه شما چیه؟ با توجه به اینکه گفتین کسی ک قصد بارداری داره! و من ندارم. ۳۵ سالم هم هست

18 مرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بایستی معاینه حضوری انجام بشه

22 مرداد 1399
سجاد

سلام ۲۱ سالمه ریزش مو دارم از وسط سرم برای کاشت هم گفتید باید سن بالای ۲۷ باشه چیکار باید بکنم خسته نباشید ممنون

23 مرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید تا 27 سالگی صبر کنید تا میزان طاسی کاملا مشخص بشه

30 مرداد 1399
رضا

با عرض سلام و ادب.برای طراحی خط رویش مو شما از چه متتدی استفاده میکنید؟ به صورت تجربی طراحی میشه یا استاندارد خاصی داره.لطفا اطلاع رسانی کنید

26 مرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با توجه به استانداردهایی که برای فرد توضیح داده میشه، خط رویش طراحی میشه.. منتهی عواملی مثل رنگ پوست، سایز پیشانی، بانک موی فرد و ... روی نتیحه کار تأثیر زیادی داره

30 مرداد 1399
محمد حسین

سلام و روز خوش برای کسی که موهای سر نازکی داره چه روشی پیشنهاد میکنید ؟ آقا 37 سال و موهای جلو و روی سر کمپشت هست .

30 مرداد 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. اگر به طور ژنتیکی موهای شما نازک هستف کاری نمیشه کرد. فقط می تونید موهاتون رو تقویت کنید

6 شهریور 1399
نصیب فرج پور

با سلام. من سال ۹۷ تعداد ۶۳۰۰ تار مو در کلینیک شما کاشت کردم ولی به دلیل کم پشت بودن بانک از کم پشتی رنج میبرم.میخواستم بپرسم با توجه به اینکه ریش بسیار پر پشتی دارم آیا امکان پیوند از صورتم وجود داره و چه تعداد میتوان از صورت به سر پیوند زد؟

3 شهریور 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. امکان پیوند از موی ریش وجود داره ولی نهایتا 1000 تار میشه برداشت کرد که اگر بانک موی کم پشتی داشته باشید، فایده ای نداره

13 شهریور 1399
میترا

سلام. هزینه تقریبی کاشت ابرو به این روش چقدر هست؟

7 شهریور 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. کاشت ابرو انجام نمیدیم

13 شهریور 1399
مرتضی

با سلام، آیا امکان این هست که تخمین زد چه تعداد تار مو بایستی کشت بشه تا نتیجه مطلوب بدست بیاد(جهت برنامه ریزی مالی و تعداد دفعات کاشت) و اگر امکانش هست از روی عکس هم امکان داره پاسخ داده بشه؟ با تشکر

11 شهریور 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. از روی عکس ها تعداد تار مو به صورت حدودی مشخص میشه، اما با معاینه حضوری همه چیز دقیق تره.

20 شهریور 1399
سعید

سلام من 40 سامله و دیابت نوع یک وابسته به انسولین دارم و قرص فشار خون نیز مصرف می کنم آیا امکان کاشت مو برای من هست.

15 شهریور 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. مصرف انسولین می تونه یکی از علل ریزش مو باشه. در مورد فشار خون هم باید نامه از متخصص قلب بیارید که تایید کنه کاشت مو با توجه به شرایط شما امکانپذیره.

27 شهریور 1399
اسماعیل رحمانفر

درود بر شما. من 11 سال پیش کاشت مو بروش FUTداشتم که در سالهای اول کاشت نسبتا خوب بود وبا گذشت زمان سقف سر پیدا وکم پشت شده اگر بخواهم مجددا کاشت داشته باشم تضمینی برای انجام کار وجود دارد؟ با سپاس

15 شهریور 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. باید عکس بفرستید تا وضعیت بانک موی شما بررسی بشه. متاسفانه نمی تونیم نتیجه کار رو تضمین کنیم، کلا برای کارهای جراحی، زیبایی و ... ضمانتی ارائه نمیشه.

27 شهریور 1399
امیر

سلام خسته نباشید ببخشید هزینه کاشت ریش با روش sut چقد میشه

10 مهر 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. هزینهکاشت ریش بین 5 تا 6 میلیون تومن میشه

22 مهر 1399
رضا

سلام موهای من از قسمت جلو سر و پشت سر کم پشت شده 22 سالمه آیا کاشت مو انجام میشه یا خیر؟

26 مهر 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. سن مناسب کاشت مو، 28 سالگی هست

5 آبان 1399
حسین

با سلام وخسته نباشید خدمت شما ایا شما لیزر هم انجام میدید منظورم قسمت بالای ریش خط ریش ..

27 مهر 1399

پاسخ

مدیر سایت

سلام. بله، در خدمتتون هستیم.

5 آبان 1399
علي هركاري

سلام وقت بخير جسارتن ميخواستم از روش كاشت و هزينش بدونم

16 آبان 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. با شماره های کلینیک تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن. همچنین، عکستون رو ارسال کنید تا تعداد تار موهای لازم و هزینه کاشت رو بهتون اعلام کنن.

19 آبان 1399
رضا وثوق

درود و خسته نباشید از اینکه اینقدر واضح به تمامی سوالات جواب می‌دهید کمال تشکر را دارم. انشالله جهت کشت مو سر به کلینیک مراجعه میکنم.

30 آبان 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. خواهش میکنم. در خدمتتون هستیم.

4 آذر 1399
علی شجاعی

سلام چندین کلیپ از شبکه یوتیوب کلینیک های ترکیه دیدم. نکته ی جالبی که متوجه اش شدم این بود که خط رویش اینها بشدت طبیعی بود یعنی 1 درصد هم نمیشد فهمید که مویی کاشته شده. سوالی که از خدمتتون دارم این هستش که خط رویشِ طبیعی بستگی به تجربه و هنر تکنسین هم داره ؟ بنده به زودی میخوام پیش شما کاشت انجام بدم و بهم گفته شده که تضمین میدیم که رویش عروسکی و مصنوعی نباشه . در ضمن دو سال قبل هم یکی از دوستان کاشت مو انجام داد پیش شما و خط رویشش خیلی طبیعی بود ، نه عروسکی بود و نه مصنوعی . در آخر لطف کنید بفرمایید خط رویش طبیعی به چه چیزهایی بستگی داره ممنون میشم.

24 آذر 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. خط رویش به اولین چیزی که بستگی داره، داشته های خود فرد هست. کیفیت مو، جنس مو، ضخامت موی فرد، کیفیت پوست فرد روی کیفیت خط رویش تاثیر زیادی داره. همچنین، رعایت استانداردهای کاشت مو تأثیر زیادی روی این موضوع داره که ما خودمون رو موظف به رعایت اونها می دونیم.

30 آذر 1399
فیروز ولیزاده

سلام هزینه کاشت هر تار مو چقدره

27 آذر 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بالای 7000 تار مو، تار مویی 350 تومن هست و زیر 7000 تار مو، تار مویی 400 تومن.

30 آذر 1399
نسیم بهار

سلام من همه راهی رو رفتم فقط کاشت مونده اونم شما میگید برای خانم ها جواب نمیده چه کار کنم خب.یعنی اینقدر علم ضعیف هست که برای ریزش موی خانم ها هیچ کاری نمیشه کرد؟!

18 دی 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. متاسفانه برای خانم ها انجام نمیدیم. شاید کلینیک های دیگه این کار رو انجام بدن

20 بهمن 1399
پوریا

با سلام. لطفا صادقانه و با شجاعت پاسخ بدید. کلینیکی از همکارانتون در تهران به من گفته در یک روز 19000تار مو برات میکارم و تضمین هم میکنه. روش رو میگه میکروگرافت. یا میکرو اس یو تی. هزینه اش رو هم بالاتر از شما میگه. لطف کنید بفرمایید روش اعلامی تفاوتش با روش شما چیه؟ سپاس

4 بهمن 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. ممکنه از 4-5 نفر جهت کاشت مو استفاده می کنن که گفتن یک روزه این کار انجام میشه.. منتهی توجه داشته باشید که وقتی چند نفر کاشت رو انجام میدن، بی دقتی حتی یک نفر روی نتیجه نهایی کار تاثیر میذاره.. همچنین، تحمل حدود 12-13 ساعت عمل کاشت ممکنه از تحمل شما خارج باشه و حتی ممکنه شرایطی پیش بیاد که نتونید ادامه بدید و پیازهای مو رو هم که برداشت شده از دست میدین... به دلیل پیشگیری از این مشکلات ما ترجیح میدیم پروسه کاشت توسط یک نفر و طی دو سه روز انجام بشه

20 بهمن 1399
علی نادری

با عرض سلام موهای روی سرم کم شده مشکلی که دارم روی سرم چندتا چین وچروک هست که میخواستم ببینم برای کاشت مشکلی نداره

14 بهمن 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. چند عکس از سرتون برامون ارسال کنید تا ببینیم چین و چروک ها به چه صورت هست

21 بهمن 1399
حسن محمودی کیا

باسلام میخواستم بدونم الآن هزینه کاشت مو چند هست ، موهای جلوی سر من ریخته و بانک موهام هم خوبه میخواستم بدونم طی چند روز میشه بین۱۰هزار تا ۱۴ هزار تار مو برام بکارید و برای اسکان باید چه کنم چون از تهران می خوام بیام

19 بهمن 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. عکس هاتون رو برای کلینیک بفرستید تا در مورد بانک مو و تعداد تار مویی که می تونید بکارید، به طور تخصصی نظر داده بشه و در مورد هزینه و اسکان هم راهنماییتون می کنن.

21 بهمن 1399
حسین بهادار

سلام وقت بخیر میخواستم بدونم کاشت واسه خانم ها انجام نمیدید ؟

26 بهمن 1399

پاسخ

مدیر سایت

با سلام . نه متاسفانه

29 بهمن 1399
مریم

سلام ایا از جایی که فولیکول مو برداشته میشه مو رشد میکنه یا اینکه پیاز مو کنده میشه و رشد نمیکنه لطفا جواب بدین

20 اردیبهشت 1400

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. خیر، پیاز مویی که برداشته میشه دیگه جایگزین نمیشه

29 اردیبهشت 1400
محمد حسین احمدی

سلام اگر بخواهیم موهای تقریبا چرب رو تقویت کنیم چه راه کار هایی پیشنهاد میکنید که زیاد سخت هم نباشه؟برا سن زیر ۲۳ سال میگم

27 مهر 1400

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بهتره با پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید.

27 مهر 1400
حسن نداف باشی

باسلام و‌عرض ادب از تهران هستم بابت کاشت مو و‌ابرو می خواستم در کلینک شما اقدام کنم لطفا ارایه طریق بفرمایید باتشکر

15 خرداد 1401

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. لطف کنید عکس هاتون رو به شماره های کلینیک در واتساپ یا تلگرام بفرستید تا راهنماییتون کنن.

24 خرداد 1401
امیر

سلام احتراما الان هزینه کاشت هر تار مو در روش sut چقدر است؟

27 شهریور 1401

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بسته به جنس مو، تار مویی 500، 600، 700 یا 800 تومان هست.

9 مهر 1401
امید

با سلام و ممنون از توضیحات کاملتون؛ ممنون میشم به سوالات بنده جواب بدید چون میخوام حضوری جهت کاشت خدمتتون برسم 1- میخواستم بدونم الان بهترین روش کاشت مو هنوز همین SUT هست یا روشهای جدیدتری هم اومده؟ 2- اینکه از کجا بدونم به چند تار مو نیاز دارم تا بتونم هزینه اش رو براورد کنم؟ 3- سنم 35 سال هست و طبیعتا تار موی سفید در اطراف سر و نه فرق سر هم دارم؛ میخواستم بدونم در کاشت موی جدید، موهای سفید هم کاشت میشه یا فقط موهای تیره هست؟

9 آبان 1401

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بله sut جز جدیدترین روش های کاشت مو هست.. در رابطه با تعداد تار مو، باید عکس بفرستید تا با توجه به بانک موی شما، این مقدار مشخص بشه... با توجه به اینکه موی سر تراشیده میشه، رنگ موها برای کاشت انتخاب نمیشه و هم موهای سفید کاشت میشه و هم مشکی..

5 آذر 1401
سعید

با سلام و عرض ادب خواستم بپرسم من الان25سالمه و موهای سرم کاملا کم پشت شده آیا میتونم الان کاشت مو به روش sut انجام بدم و اینکه ایا در کلینک شما درقبال کاشت تضمینی هم میده یانه

17 آبان 1401

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. بهتره تا پایان 28 سالگی صبر کنید

5 آذر 1401
سعید

با سلام عرض ادب بنده 25سالمه و موهای سرم کاملا کم پشت شده خواستم بپرسم آیا میتونم تو این سن کاشت مو انجام بدم؟ و اینکه کلینک در قبال کاشت مو تضمینی میده یا نه

17 آبان 1401

پاسخ

مدیر سایت

با سلام برای کاشت مو سن 28 سال تمام باید باشد و اینکه برای کارهای زیبایی و پزشکی تضمینی وجود ندارد.

25 تیر 1402