به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در کرج

کاشت مو در کرج

کاشت مو در کرج

کرج کجاست؟

کرج یکی از شهرهای کوهپایه‌ای ایران می‌باشد که در دامنهٔ رشته کوه‌های البرز و در بلندای ۱۳۰۰ متری از سطح دریا واقع شده‌است. جمعیّت این شهر طبق آمار رسمی سال ۱۳۹۰ برابر ۱٬۶۱۴٬۶۲۶ نفر می‌باشد که از این جهت در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است.

شاید شما هم از آن دسته متقاضیانی باشید که دوست دارند خدمات کاشت مو را در کرج دریافت کنند. اما آیا شما هم از نوبت‌های طولانی و قیمت‌های گزاف خسته شده‌اید؟ آیا شما نگران کاشت موی طبیعی خود هستید و به دنبال کلینیک یا مرکز فوق تخصصی کاشت مو طبیعی می‌گردید؟ تنها چند کیلومتر در نزدیکی شما کلینیک دی خدمات ویژه‌ای را برای کاشت مو شما عزیزان در نظر گرفته است. در کلینیک دی ما تخفیف ویژه‌ای را برای داوطلبان کاشت مو در کرج در نظر گرفته و این افتخار را داریم که سالانه به بسیاری از ساکنان کرج این خدمات را ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با ما تماس بگیرید و با ارائه توضحیات درباره نحوه آشنایی با سایت، از تخفیف ویژه بهره‌مند شوید.

کاشت مو

کاشت موی طبيعی يکی از راه های جبران طاسی می باشد که گرچه از سال ها قبل پايه و اساس آن ريخته شده ولی در سال های اخير به مدد کوشش ها و تحقيقات پزشکان متخصص پوست و مو دچار تحولات شگرفی شده بطوريکه در حال حاضر به سختی می توان کاشت موی طبيعی را در يک فرد تشخيص داد و نتايج اين عمل جراحی سرپايی در حال حاضر به طرز شگفت انگيزی طبيعی و زيبا جلوه می کند.

آیا کاشت مو نیاز به ترمیم دارد یا دائمی است؟

در مورد افرادی که تراکم موی پشت سر آنها کافی نباشد و وسعت طلبی زیاد باشد این امکان وجود دارد که پس از کاشت اولیه به روش fut  از روش fit  یا همان fue  می توان کاشت مو را ترمیم کرد و وسعت بیشتری را پوشش داد در حین حال موهای کاشته شده دوباره نمی ریزند زیرا آنها از پشت سر برداشته می شوند و این موها نسبت به هورمون عامل ریزش مو ( دی هیدرو تستسترون) حساس نیستند. بنابراین بقای این موها همیشگی است.

مطالب مرتبط با کاشت مو در کرج:

 

0 نظر