به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در کرمانشاه

کاشت مو در کرمانشاه

کاشت مو در کرمانشاه

کاشت مو در کرمانشاه مطلبی است که امروز به آن می‌پردازیم و در این مطلب سعی داریم اطلاعات کامل‌تری در مورد کاشت مو در کرمانشاه ارائه دهیم. قبل از هرچیز اجازه بدهید درباره باورهای غلط در مورد کاشت مو توضیح بدهیم. بسیاری از مورد سه باور عمده درباره عمل کاشت موی طبیعی دارند که این باروها غلط است؛ ۱- می‌توان موهای کم‌پشت را کاشت مو پرپشت تر کرد. ۲- با کاشت موی طبیعی می‌توان تراکم بیشتری نسبت به موی طبیعی ایجاد کرد یا در مورد سوم برخی فکر می‌کنند که فرد طاس این امکان را دارد تا هرچه بخواهد کاشت مو انجام دهد.

در کاشت مو از طريق ايجاد يک شکاف بسيار ظريف يک گرافت وارد پوست مي‌شود. اين سوراخ (با اينکه بسيارظريف است) به هر حال فضايي را اشغال مي‌کند. اگر منطقه‌اي که مي‌خواهيم در آن کاشت مو انجام دهيم کاملا طاس باشد هيچ مشکلي به وجود نخواهد آمد. ولي اگر بخواهيم در لابه‌لاي موهاي موجود (به خصوص اگر اين موها ضخيم و باکيفيت باشند)کاشت انجام دهيم لازم است که فضاي کافي درلابه‌لاي موها وجود داشته باشد تا بتوان آن شکاف را ايجاد کرد. درحقيقت تا زماني که بيشتر از 40 تا 50 درصد از تراکم موها کاسته نشده است به دليل ناکافي بودن فضا (خالي از مو) در بين موهاي موجود فرد نمي‌توان در لابه‌لاي آنها شکاف ايجاد کرد و اگر هم به اجبار اين کار را انجام دهيم اولا ممکن است به ريشه موهاي اطراف آسيب وارد شود و ثانيا حتي اگر آسيبي به ريشه موهاي اطراف وارد نشود اين ريشه‌ها مزاحم ريشه موي کاشته شده خواهند شد و بنابراين حين درآمدن موي کاشته شده به احتمال زياد کيست مويي و جوش‌هاي چرکي بد فرم ايجاد مي‌شود. اين ضايعات موجب اختلال در بيرون آمدن موهاي کاشته شده و نتايج کاشت مو را خراب مي‌کنند.

بنابراين منطقي است که کاشت موي طبيعي را زماني انجام دهيم که حداقل 40 تا 50 درصد از موهاي يک منطقه از سر دچار ريزش شده‌اند تا بتوان بدون مشکل کاشت مو را انجام داد و فرد هم از نتايج آن لذت ببرد. در کاشت موي طبيعي شکاف‌هاي بسيار ظريفي براي قراردادن گرافت‌ها در پوست منطقه طاس ايجاد مي‌شود. اگر اين شکاف‌ها خيلي به همديگر نزديک باشند پوست بين آنها پاره شده و دو شکاف کوچک تبديل به يک شکاف بزرگ مي‌شود بنابراين مجبوريم يک فاصله حداقلي را رعايت کنيم. فاصله فوق حدود 2 تا 3 برابر فاصله بين موهاي با‌ تراکم عادي بوده و به همين نسبت هميشه‌ تراکم موهاي کاشته شده در جلسه اول کمتر از‌ تراکم موهاي عادي است. در جلسه‌هاي بعدي مي‌توان اين فاصله را کمتر کرد (البته با توجه به محدوديت تعداد موهاي قابل برداشت از پشت‌سر) ولي هيچ‌گاه از نظر فاصله، بين موها مانند موهاي طبيعي نخواهد شد و بالطبع‌ تراکم کاملا شبيه موهاي طبيعي هم به وجود نخواهد آمد. تراکمي که در جلسه اول کاشت مو مي‌توان به‌طور معمول ايجاد کرد 20 تا 30 گرافت در هر سانتي‌متر مربع است که آن را مي‌توان در جلسه‌هاي بعدي تا 40 تا 50 افزايش داد.

تبليغاتي که در رسانه‌ها (به خصوص کانال‌هاي ماهواره‌اي) شده و ادعا مي‌شود که‌ تراکمي شبيه‌ تراکم موي عادي (و گاهي بيشتر از‌ تراکم موي طبيعي!) به وجود مي‌آيد صحت ندارد. با متدهای قديمی (که از لوازم غيرظريف استفاده می شد) گاهی سردردهايی پس از کاشت مو بوجود می آمد ولی با تکنيک های مدرن امروزی و بهره گيری از ابزار میکروسکوپیک و بسيار ظريف اين مسئله منتفی شده است. درحقيقت اگر فرد دچار سردردهای ميگرنی باشد با کاشت موی طبيعی ميزان سردرد وی کاهش پيدا می کند. البته در 2-1 شب اول پس ازکاشت مو امکان وجود سردرد خفيف (مثل هر عمل ديگر) می رود که با مسکن های معمولی به سرعت برطرف شده و مشکل خاصی پيش نمی آيد.

خدمات ویژه کلینیک دی برای متقاضیان کاشت مو در کرمانشاه

کلینیک فوق تخصصی دی این افتخار را دارد که به هموطنان عزیز کرمانشاهی نیز همچون دیگر عزیزان سراسر کشور خدمات ویژه کاشت مو و زیبایی ارائه دهد. در این بسته‌های ویژه به متقاضیان ساکن کرمانشاه تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌شود و این عزیزان با سفر به شیراز از خدمات کاشت مو و همچنین راهنمای اقامت در شهر شیراز و پایتخت فرهنگی ایران زمین بهره‌مند خواهند شد. کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره ما نیز بهره‌مند شوید.

 

مطالب مرتبط با کاشت مو در کرمانشاه:

     

0 نظر