به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
about header image

کاشت مو

کاشت مو و آنچه باید درباره کاشت مو بدانیم

کاشت مو، زیبایی، ریزش مو، درمان ریزش مو این ها در کنار سوالاتی همچون چگونه از ریزش موی خود جلوگیری کنیم یا اینکه کاشت مو طبیعی چیست؟ کلماتی هستند که شاید ذهن شما رو هم مشغول کرده باشد. بسیاری از آدم های اطراف ما یا شاید خود ما صبح مان را با نگاه انداختن به آینه و موهای از دست رفته مان شروع می کنیم. حالا چطور دوباره به زیبایی قبلی خودمان باز گردیم؟ اگر از هزینه های مکرر برای دارو، شامپو و راه های جلوگیری از ریزش مو خسته شده اید توضیحات زیر می تواند به شما کمک کند تا برای کاشت مو طبیعی تصمیم بگیرید. در این صفحه تلاش کرده ایم ۱۰ نکته طلایی درباره کاشت مو ارزان و تضمینی را برای شما گردهم آوریم و در نهایت گام های مهمی را برای بازیابی زیبایی تان بردارید.


در این مقاله درباره مطالب زیر خواهید خواند:

کاشت مو چیست؟

کاشت موی طبیعی موثر ترین و قطعی ترین روش درمان، جهت موهای از دست رفته است . این پیوند بصورت یک عمل سرپایی بدون بیهوشی، همراه با بی حسی موضعی بوده که در آن شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچ گونه دردی حاصل از موهایی که روی سرش کاشته می شود را حس نمی کند. بعد از کاشت موی طبیعی، یک پانسمان بسیار جزئی روی سر گذاشته می شود که بیشتر جهت جلوگیری از آلودگی استفاده شده که روز بعد از تراکاشت مو از روی سر برداشته می شود و شخص به راحتی می تواند استحمام کرده و مراقبت‌های پس از تراکاشت مو را از سر گیرد . موهایی که کاشته می شوند تا حدود ۳ هفته به میزان کمی رشد می‌کنند تاجایی که این میزان رشد مو برای خود شخص هم بسیار محسوس بوده و سپس این موها وارد مرحله استراحت یا ریزش می شوند که بطور تقریبی تا ۳ ماه طول می کشد و در اوایل ماه چهارم موها مجددا شروع به رشد کرده و بطور دائم باقی می مانند ودیگر دچار ریزش نمی شوند . خوب است بدانیم تاثیر و نتیجه عمل پیوند مو حدود ۹۹ ماه بعد مشخص می شود و در این دوره تفاوت چهره قبل از کاشت با بعد از تراکاشت مو بسیار قابل توجه است . پیوند مو هیچ گونه عارضه ای نداشته و با توجه به مراقبت های بسیار ساده ای که طی همان ۲ هفته اول کاشت نیاز به رعایت می باشد شخص از موهای خوب و یکدستی برخوردار می شودکه در نهایت این نتیجه منجر به رضایت بخشی بسیار بالایی از مجموعه مشاوره کاشت موی طبیعی می گردد .

تاریخچه کاشت مو

قرن نوزدهم میلادی سرآغازی برای عمل های کاشت مو بود، در آن سال ها انسان برای اولین بار تلاش کرد تا با استفاده از بافت های مودار پوست سر پیوند کاشت مو را در دیگر نقاط سر ایجاد کند. در این عمل جراحی بافت پوست سر به همراه منبع اصلی خون به منطقه طاس برده شده و درآنجا کاشته می شدند.

ژاپنی ها گام های بعدی کاشت موی مدرن را در دهه ۳۰ میلادی برداشتند که در آن زمان جراحان گرافت های کوچک و گرافت های واحد فولیکولی را برای جایگزین کردن مناطق آسیب دیده ابر و مژگان استفاده کردند، این روش رد رابطه با برطرف کردن طاسی نبود.

برخی از چهرهای مطرح که عمل کاشت مو انجام داده اند

جنگ جهانی تلاش های کشورها را محدودتر کرد و حتی بسیاری از کشورها دست یافته های خود را مخفی نگه می داشتند تا این که در نهایت و پس از جنگ جهانی دوم و در اواخر دهه ۵۰ میلادی عصر مدرن کاشت مو در جهان غرب آغاز شد و متخصص پوست امریکایی ساکن نیویورک به نام نرمن انریش توانست با بکارگیری گرافت های آزاد دهند در بیماران دارای الگوی طاسی مردانه را مورد آزمایش قرار دهد.

پیش از آن تصور غالب این بود که موی کاشته شده بیشتر از موی اولیه در منطقه گیرنده رشد نخواد کرد اما دکتر نرمن انریش نشان داد که استفاده از چنین گرافت هایی باعث می شود که موهای جدیدی در منطقه گیرنده رشد کند. نکته قابل توجه این بود که این گرافت ها باعث می شد موهای جدید کاشته شده در منطقه گیرند به همان اندازه باشند که در محل اولیه خود بوده اند و رشد قابل توجه داشته باشند.

پس از آن دکتر والتر پی انگر دیگر متخصص پوست توانست که پارامترهای ناحیه مطمئن دهنده را تعریف کند که بر اساس آن تعریف از این پارامترها دیگر به عنوان پایه اساسی برداشت فولیکول مو، به روش نواری و روش FUE استفاده می شد. تا بیست سال بعد جراحان روی گرافت های کاشت موی کوچکتر کار کردند، ولی نتایج از نظر موفقیت بسیار محدود بود تا جایی که استفاده از گرافت های دو تا چهار میلیمتری منجر می شد که سر شخص ظاهر عروسکی به خود بگیرد که این نتیجه اعتراضات زیادی از سوی متقاضیان کاشت مو را در پی داشت و طبیعتا رغب به پیوند طبیعی مو را کم می کرد

در دهه ۸۰ میلادی یا همان دهه ۶۰ خورشیدی استفاده از برش های نواری جایگزین تکنیک قبلی شد و دکتر کارلوس یوبل پزشک ساکن برزیل توانست کاشتی با استفاده بیشتر از گرافت های کوچک را انجام دهد که این عمل پیوند او را مشهور ساخت. همزمان در امریکای شمالی و ایالت متحده دکتر ویلیام راسمن در یک جلسه درمانی توانست هزاران میکروگرافت را مورد استفاده قرار دهد که همگی نشان دهنده شتاب پیشرفت پیوند طبیعی مو در دنیا بود.

در اواخر دهه ۸۰ دکتر بی ال لیمر توانست با استفاده از میکروسکوپ برجسته نما نوارهای دهنده را به جایی برساند که با میکروگرافت های کوچک نیز قابل استفاده و کاشت باشند و به دنبال آن روش واحد فولیکولی شروع به شکل گیری کرد و در نتیجه شکاف گرافت ها و اندازه آن ها کوچکتر شد.

به دنبال آن روش کاشت موی واحد فولیکولی شروع به شکل گیری کرد، و شکاف گرافت ها و اندازه آن ها کوچکتر شد. این گرافت های کوچکتر به جراحان اجازه میدهد تا گرافت های واحد فولیکولی بیشتری را در منطقه پذیرنده قرار دهند. به دنبال موفقیت های کسب شده جراحان نیز توجهی بیشتری به این کلیت ماجرای گرافت های کاشته شده معطوف ساختند. بعد از آن در اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی جراحان پیوند مو تکنیک برش جانبی را آغاز کردند که در این تکنیک جرایان پیوند دو تا چهار گرافت فولیکولی مو را دنبال می کنند که باعث می شود موی کاشته شده بهتر روی سر قرار بگیرد و منطقه طاس را به خوبی تحت پوشش قرار بدهد.

درباره تاریخچه کاشت موی طبیعی بیشتر بدانیم

هرچند جنبه منفی این روش این است که برش های جانبی همچنین باعث از هم گسیختگی حالت رگ ها بیشتر از برش هایی می شوند که موازات شکاف سهمی جمجمه (ساژیتال) زده می شود اما استفاده از برش های ساژیتال باعث می شود که موها و رگ های خونی کمتری با این فرض که ابزار برش دهی هم اندازه هستند، برش زده شود. یکی از جنبه های مثبت برش های ساژیتال این است که آن ها بهتر به درون فرو برده می شوند و از برش متقاطع فولیکول جلوگیری می کند. در نتیجه باعث می شود پزشکان نیاز به تراشیدن قسمت پذیرنده نداشته باشند. برش های جانبی موها را شبیه به حرف T برش می زند درحالیکه برش های ساژیتال موازات و در بین موهای فعلی صورت می گیرد. استفاده از برش های جانبی در برابر برش های ساژیتال در جوامع کاشت مو شدیدا مورد بحث قرار گرفته است. بسیاری از جراحان برجسته کاشت موی طبیعی به طور معمول از ترکیب این دو روش براساس آنچه که برای بیمار مناسب است استفاده می کنند .

حالا دیگر متخصصان کاشت مو روزانه هزاران تار موی طبیعی را برای متقاضیان کاشت مو می کارند و همچنین ما در کلینیک کاشت مو و زیبایی دی این افتخار را داریم تا از پیشتازان کاشت مو در ایران باشیم. متقاضیان کاشت مو در اصفهان و شهرهای دیگر ایران را در شیراز پذیرا باشیم و بهترین خدمات را به آنها ارائه دهیم .

روش های انتقال مو از ناحیه پشت سر یا به اصطلاح بانک مو  و انتقال آن به نواحی مورد نیاز برای کاشت مو، ویژگی های طراحی خط  رویش موی جلوی سر، تکنیک های بیحسی، روش های ایجاد برش و گذاشتن گرافت ها در ناحیه ای که باید کاشت مو صورت گیرد، روش های آموزش و مدیریت تکنسین های متخصص در انجام مراحل مختلف کاشت مو و… همگی در سال های اخیر پیشرفت های بسیاراعجاب انگیزی داشته است و امروزه با استفاده از مینی گرفت و میکرو گرفت و چیدمان دقیق ، ظریف و  هنرمندانه آنها در دست متخصصین پوست و مو در انجام کاشت مو، نتایج پیوند مویی بسیار یکدست، طبیعی و خارق العاده را به ارمغان آورده است.

روش های موجود برای کاشت موی طبیعی

کاشت مو در کلینیک دی با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا در کاشت موی طبیعی توسط تیمی از مجرب ترین تکنسین های کاشت مو و پزشک متخصص انجام می شود. کاشت مو در این کلینیک به سه روش fut ، fit , و sut یا روش ترکیبی انجام می شود. در ادامه به بررسی هرکدام از روش ها خواهیم پرداخت. کلینیک تخصصی پیوند موی طبیعی، زیبایی و لاغری دی مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایران که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژي و پیشرفته ترین تجهیزات زیبایی-لاغری کلیه خدمات مربوطه را به هموطنان ارائه دهد. امیدواریم از این فرصت برای کسب زیبایی و سلامتی و همچنین ارزش نهادن به خواسته ها و انتظارات خود در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس قدم برداریم. کلینیک تخصصی زیبایی و لاغری دی افتخار می کند که با به کارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی و با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات، جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام را به شما هدیه کند. تمامی خدمات این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متدها و آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می شود.

کلینیک دی کاشت مو را به روش SUT انجام میدهد .

مقایسه سه روش کاشت موی FUT و FUE و SUT

کاشت مو FUT یا فولیکولار یونیت (Follicualr Unit transplantation)

کاشت موی اف یو تی یک عمل سنتی به و کلاسیک به شما می رود که برای انجام آن نیازمند پزشک کاملا آشنا با تکنیک های جراحی هستیم. این روش بدین صورت است که یک نوار باریک که قطر این نوار بستگی به مقدار شلی پوست سر دارد از پوست پر موی پشت و طرفین سر برداشته شده و در آخر منطقه برداشت شده مو با تکنیک خاص بخیه می شود و در طی ۱۲ الی ۱۴ روز این بخیه ها کشیده خواهند شد. باریکه برداشته شده از پشت سر توسط تکنسین های کاشت مو به قطعات کوچکی به نام گرافت تقسیم می شوند که هر گرافت شامل ۱ تا ۴ تار مو بوده و این گرافت ها در جلوی سر کاشته می شوند. نکات طلایی کاشت مو به روش FUT این است که در آن می توانیم بیشترین رشد کاشت را داشته، راحت تر جراحی را برنامه ریزی کرده و همچنین طبیعی بودن فرآیند کاشت را تضمین کنیم.

کاشت مو FIT

وقتی فرد طاس بانک مو خوبی داشته باشد روش FIT را می توان پیشنهاد داد که در این روش دیگر برش و بخیه وجود ندارد، فرد متقاضی نیازی به بستری شدن نداشته و تنها با بی حسی موضعی و ضدعفونی شدن کامل فولیکول های مو با ابزارهای خاص به طور مجزا براشته می شوند. در نهایت فولیکول ها در محل طاسی کاشته می شوند. شاید پیشتر درباره انتقال بانک مو بدن به منطقه طاس سر شنیده باشید، روش FIT همان روشی است که به ما این امکان را می دهد تا در صورت کم بودن بانک مو از موهای بدن برای پیوند استفاده کنیم و همچنین باید گفت که با برداشت مو از پشت سر، محل برداشت غیر قابل رویت خواهد بود و محل پیوند مو کاملا طبیعی است و نیز نیازی به گذراندن دوران نقاهت بعد از کاشت مو نیست. 

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT یکی از نوین ترین روشهای کاشت مو می باشد که در آن تمام مراحل برداشت و کاشت مو توسط دستگاه های اتوماتیک و زیر نظر متخصص انجام می شود. در این روش فولیکول های مو توسط پانچ لیزری از بانک موی موردنظر که معمولاً ناحیه پشت سر می باشد جدا شده و فریز می شوند تا از تخریب آنها جلوگیری شود و در نهایت به ناحیه کاشت انتقال می یابد. SUT تحت بی حسی موضعی در یک جلسه انجام می شود و دوران نقاهت آن کوتاه می باشد. در کاشت مو به روش SUT می توان 14000 تار مو را از ناحیه برداشت به ناحیه کاشت انتقال داد که سه برابر روشهای سنتی و قدیمی کاشت مو می باشد.

هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است؟

هزینه کاشت مو برای هر فرد می تواند متفاوت بوده و بستگی به سابقه کاری و تجربه پزشک متخصص و تعداد گرافت های کاشته شده برای هر بیمار دارد. اطمینان داشته باشید کسی که برای پیوند طبیعی مو زیر نظر پزشک متخصص قرار می گیرد، حداکثر کیفیت با هزینه معقول در انتظار اوست. هزینه کاشت موی سر در قبال آنچه فرد به دست می آوردواقعاً اندک است. بسیاری از شهروندان ایرانی نیازمند کاشت مو راهی کشورهای همسایه می شوند تا با قیمت های گزافی این سرویس ها را دریافت کنند. درحالی که کلینیک دی شیراز خدمات ویژه ای برای کاشت مو در ایران و شهرهای مختلف در نظر گرفته است و شما با کمترین هزینه می توانید دوباره زیبایی موهای طبیعی خود را به دست آورید. هزینه کاشت مو به عوامل متعددی همچون جنس پوست سر و مقدار طاسی مرتبط است و هزینه هر تار مو 250 تومان بوده که بسته به تعداد تار موی مورد نیاز هزینه نهایی محاسبه می شود. که البته اگر شما هنگام مراجعه یا تماس با کلینیک دی نحوه آشنایی با این کلینیک را سایت دی معرفی کنید از تخفیف ویژه مخاطبان آنلاین برخوردار خواهید شد.

مراقبت از مو پس از کاشت موی طبیعی

 • شما نیازمند سه تا پنج روز استراحت بعد از کاشت مو هستید، درست است که فردای روز عمل می توانید به کارهای روزمره خود بپردازید اما فراموش نکنید که عمل کاشت موی طبیعی ۴ تا ۸ ساعت طول می کشد.
 • این عمل یک عمل سرپایی و بدون بی هوشی است اما فراموش نکنید به همراه داشتن یک همراه همیشه گزینه خوبی است که شما را بعد از ترک بیمارستان و در راه خانه تنها نگذارند.​​​.
 • صبر کنید! سعی کنید روزهای اول بعد از عمل سر خود و محل کاشت را به دیگران نشان ندهید. موهای پیوند شده و خون خشک شده شاید اطرافیان را به قضاوت عجولانه وادارد و در نتیجه شما روحیه خود را از دست بدهید
 • مواظب خوابیدن و نحوه گذاشتن سرخود روی بالش باشید، روزهای اول باید از تماس محل کاشت با بالش خودداری کنید زیرا امکان ریزش فولیکول های موی کاشته شده وجود دارد
 • هرگاه احساس کردید ریزش غیر عادی شروع شده است هرچه سریعتا با پزشک خود تماس بگیرید
 • بیخیال شستن موهای کاشته شده در روزها اول شوید؛ روزهای اول بعد از عمل نباید موها را شست. گاهی اوقات ریزش فولیکول های مو در اثر تماس و لمس معمولی نیز رخ می دهد.
 • کلاهتان را هم بیخیال شوید. پوشیدن کلاه می تواند روند بهبود را کند کرده یا اینکه به فولیکول ها آسیب برساند. اگر مجبور به پوشیدن هستید مطمئن باشید که امکان عبور هوا و گرم نشدن زیر کلا وجود دارد.
 • سعی کنید روزهای اول هرگز در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید، زیرا سبب آسیب گرافت های مو می شود و زمان بهبودی کاهش می یابد .
 • از هرگونه تعریق سر جلوگیری کنید. تعریق در این شرایط سبب بروز عفونت در پیوند موهای شما می شود. رعایت این نکته برای کسانی که در آب و هوای گرم زندگی می کنند و یا ورزشکار هستند، بسیار ضروری است .
 • بعد از اینکه پزشک متخصص اجازه استفاده از آب را داد، حتما برای جلوگیری از تعریق و بروز عفونت، موهای خود را با صابون ملایم و آب بشویید.
 • استرس نداشته باشید و نگرانی را از خود دور کنید. روزهای اول، به دلیل وجود زخم بر روی سر، خیلی از افراد با خود فکر می کنند، مبادا تا آخر عمر سرشان با این شکل باقی بماند. ولی در خیلی از افراد این طور نیست و بهبودی حاصل می شود.
 • به سرتان فرصت دهید تا خودش را ترمیم کند و درباره نتایج عمل کاشت مو، عجولانه قضاوت نکنید.
 • صبر داشته باشید

پیوند مو برای ریزش مو سکه ای

ریزش مو در بین جوانان شاید بیشتر شایع باشد و در روحیه آنان نیز طبعا تاثیر بیشتری بگذارد، ریزش مو حالات گوناگونی داشته و یکی از این حالات به صورت سکه ای بوده که به آن آلوپسی آره آتا نیز می گویند. اندازه این ریزش مو می تواند یک تا پنج سانتی متر بوده و به صورت یک گردی دربیاید. این ریزش مو در سن ها مختلف دیده شده و در هر دو گروه خانم ها و آقایان نیز می تواند اتفاق بیافتد.

ریزش مو سکه ای می تواند از لحاظ زیبایی در فرد ناراحت کننده باشد و باعث خجالت وی و کاهش اعتماد به نفس او شود. ریزش موی سکه ای علاوه بر موی سر می تواند در مژه، ابرو و ریش و سبیل نیز ایجاد شود. البته این موارد به طور همزمان اتفاق نمی افتد . در ادامه نکاتی درباره ریزش موی سکه ای را یادآور می شویم که :

این نکات بسیار مهم هستند

 • بر خلاف تصور بسیاری از افراد، ریزش مو سکه ای مو فولکیول های مو را از بین نمی برد و باعث ریزش دائمی و همیشگی نمی شود و در اکثر افراد رویش مجدد مو دوباره اتفاق می افتد
 • معمولا اولین مرحله ریزش مو سکه ای در سر می باشد ولی در برخی دیگر از افراد اولین محل ریزش مژه و ابرو نیز اتفاق می افتد
 • این بیماری به نظر می رسد علت ژنتیکی داشته باشد و همچنین بر ناخن ها نیز اثر  بگذارد و به نظر می رسد یک واکنش خود ایمنی در افراد مستعد از نظر ژنتیکی ایجاد می شود. البته علل ژنتیکی موثر در این نوع ریزش مو، به عوامل متعددی بستگی دارند. پس ممکن است با سایر بیماری های خود ایمنی همراه باشد. ابتلای ناخن ها به این بیماری در ۱۰ تا ۱۵ درصد موارد دیده می شود.در مان قطعی برای ریزش مو کاشت موی طبیعی است.
 • یکی از علل ریزش سکه ای مو می تواند وجود عفونت در بدن یا وجود قارچ باشد که موجب ریزش مو در یک ناحیه شود
 • یکی دیگر از علل این ریزش ها می تواند به دلیل استرس و عوامل محیطی باشد.
 • مشاهدات نشان داده بیماری در دهه دوم تا چهارم زندگی بیشتر اتفاق می افتد.
 • ممکن است این نواحی پس از مدتی دوباره موهایش رشد کند ولی نواحی دیگر درگیر شوند
 • رشد این موها مجددا در ۳۵ تا ۸۰ درصد موارد تا یک سال پس از ریزش رشد می کند.

چرا کاشت مو در کلینیک دی؟

logo CLinic Day اگر شما هم جزء آن دسته هستید که همچنان مطمئن نیستید که آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید و یا اینکه این عمل زیبایی مناسب شماست و سوالات بسیاری در ذهن دارید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. ارائه خدمات مشاوره رایگان تلفنی و حضوری یکی از افتخارات ماست و همه تلاشمان را خواهیم کرد که همه سوالات شما را با حوصله پاسخ دهیم. کاشت موی انجام شده در کلینیک دی با استفاده از دستگاه ها و امکانات پیشرفته خواهد بود و که پس از کاشت مشاوره ی تخصصی در زمینه مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو به فرد داده خواهد شد کلینیک دی با بیماران در ارتباط بوده و پاسخگوی سوالات احتمالی ایشان خواهند بود.مهمترین مساله بعد از کاشت مراقبت های پس از کاشت مو (Post-op Section) و خدمات لازم و ضروری از جمله برداشتن پانسمان خواهد بود، در بسیاری از موارد می توان با انجام PRP  مزوتراپی و ویتامین درمانی نتایج درخشان تری بعد از کاشت دریافت کرد همانطور که قبلا نیز گفته شد اگر پس از عمل طبیعی پیوند مو احساس کردید که ریزش غیرطبیعی رخ داده حتما و سریع با متخصصان ما در کلینیک دی تماس بگیرید.

به علاوه می توان در کنار خدمات کاشت مو، از خدماتی مانند درمان ریزش مو، استحکام بخشی به موها و تقویت ریشه های مو توسط روش هایی مثل پی آر پی نیز استفاده نمود. آیا سوالی درباره کاشت موی طبیعی دارید؟ نگران نباشید تنها کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره زیبایی کلینیک دی بهره بگیرید .

مشاوره رایگان کاشت مو : 07136342020 , 07136341414 , 07136341313

مشاور آنلاین از طریق واتس آپ و تلگرام : 09176090290 , 09378787431

ویزیت مجازی از طریق ربات مجازی تلگرام : @ClinicDayBot برای ورود به ربات کلیک کنید

درباره کاشت مو بیشتر بخوانید :

سوالات رایج درباره کاشت موی طبیعی

آیا امکان کاشت مو برای بانوان نیز وجود دارد؟

بلی. خانم های که با ریزش مو مواجه بوده اند نیز می توانند عمل زیبایی کاشت موی طبیعی را انجام دهند و این افراد می توانند با تماس با متخصصان و مشاوران کلینیک دی پاسخ سوالات خود را بیابند.

آیا موهای کاشته شده را می توان رنگ یا فر کرد و قابل رشد هستند؟

این موها خصوصیات موهای دیگر و طبیعی فرد را خواهند داشت. می توان آن ها را بلند گذاشت، رنگ یا فر کرد و به طور عادی آن ها را آرایش کرد. این نکته درباره ریش و سیبیل کاشته شده در آقایان نیز صادق است.

آیا من کاندید مناسبی برای کاشت موی طبیعی هستم؟

بسیاری از افراد خصوصا آقایان از ترس اینکه بعد از کاشت مو مورد تمسخر دیگران قرار گیرند از انجام این عمل خودداری می کنند. اما قبل از هرچیز باید به دنبال این باشید که آیا شما کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید یا خیر. برای پاسخ این سوال نیز می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. اما باید بدانیم کاشت موی طبیعی برای تمامی افراد متقاضی آن امکان پذیر نیست و تنها پزشکان متخصص می توانند مشخص کنند که فرد کاندید مناسبی برای عمل پیوند مو هست یا خیر. نتایج عمل پیوند نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که گستره ای همچون بانک مو فرد، میزان ضخامت مو، رنگ مو، میزان طاسی، وسعت منطقه طاسی و موارد دیگری را در بر می گیرد.

آیا پیوند کاشت موی طبیعی یک عمل زیبایی رایج در دنیاست؟

بسیاری از هنرمندان و ستاره های دنیا این روزها توانسته اند زیبایی خود را با کاشت موی طبیعی به دست آوردند. حتی در ایران نیز چهره های تلوزیونی همچون مجری معروف برنامه ماه عسل نیز این عمل را انجام داده اند. در پایین می توانید تصویری از کاشت موی احسان علیخانی نیز ببینید یا اینکه در اینجا درباره تجربه بیش از ۵۰ ستاره های دنیا همچون رونی بازیکن معروف فوتبال از کاشت موی طبیعی را بخوانید.

کاشت موی احسان علیخانی

کاشت مو در شهرهای ایران

نظرات کاربران

41 نظر
به این مطلب رای دهید :
  150 رای
  محسن سبزئی

  با سلام توضیحات در خصوص کاشت مو و روشهای آن بسیار خوب و مناسب بود البته من قبلا هم اطلاعاتی در این زمینه گرفته بودم اما این توضیحات بسیار کامل تر بود. اما سوال من در مورد انجام این عمل برای خودم هست که ببینم آیا اولا من کاندیدای مناسب برای این عمل هستم یا نه و با توجه به وضعیت وسعت ریزش موی من چه هزینه ای برای من دارد که بتوانم از پس آن بر بیایم با توجه به اینکه نماینده خوبی جهت تبلیغ کار شما خواهم بود

  28 اردیبهشت 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام
  شما می بایست تصاویری از سر خود را از 2 طریق زیر با مشاوران ما با اشتراک بگذارید تا جزییات کاشت مو در باره ی شما را مشخص کنند .
  1 - ربات ویزیت مجازی کلینیک دی :
  شما از طریق نرم افزار پیام رسان تلگرام و جستجوی ربات با ای دی
  @ClinicDayBot
  می توانید به صورت مجازی ویزیت شده و همچنین عکس های خود را نیز ارسال کنید .
  2 - مشاوران ما در تگرام و واتس آپ
  با افزودن این دو شماره به لیست مخاطبان خود و ارسال پیام به آن ها از طریق واتس آپ و یا تلگرام میتوانید به صورت مجازی و آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید و تصاویر و عکس ها خود را برای آن ها ارسال کنید .
  09176090290
  09378787431
  موفق باشید .

  30 اردیبهشت 1396
  بهزاد

  سلام. سوال من این هست که تا چند روز بعد از عمل نیاز به استراحت داریم و چه زمانی میتوانیم به محل کار خود برگردیم؟ چه مدتی بعد از عمل میتوانیم از کلاه استفاده کنیم؟ کسی که 15000تار مو لازم داره چند جلسه باید برای کاشت مو مراجعه کند؟

  15 خرداد 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  سلام .تا 3 الی 4 روز و بعد می توید به فعالیت های عادیتون ادامه بدید . بعد از 1 ماه هم می توندی از کاه استفاده کنید . برای این تعداد تار مو 3 روز نیاز است .

  22 تیر 1396
  جواد شمقدری

  سلام و خسته نباشید آیا عمل‌های کاشت مو فقط در شیراز انجام میشه یا شعبه‌‌ای هم برای کاشت مو در تهران دارید؟

  5 تیر 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  سلام . فعلا در شیراز انجام میشه ولی برای متقاضیانی که در شهر های دیگر ایران هستند یک سری خدمات ویژه در نظر میگیریم . مثل محل اسکان و .. موارد دیگر

  22 تیر 1396
  سعید

  1_آیا امکان برداشت مو از ریش و بدن(سینه) برای آقایان واسه کاشت مو امکان پذیر است 2_کلینیک شما آیا کاشت مژه هم انجام میدهد

  3 مرداد 1396
  مجتبی زارع پور

  سلام. وقت بخیر، من یک مدرس دانشگاه هستم و بدلیل اقتضائات کاری احساس میکنم که لازمه موهای از دست داده ام رو دوباره بدست بیارم. از طریق یکی از دوستانم که کاشت مو رو در موسسه دی انجام داده اند با شما آشنا شدم. بدون اغراق باید عرض کنم که سایت کامل و به روز شما گواه خوبی بود برای اینکه به خودم بگم: بالاخره پیداش کردم! از کلیپ های تبلیغاتی دیگر موسسات کاشت مو تنها حس عدم اعتماد و عدم اطمینان از نتیجه حاصله و اضطراب از عواقب احتمالی بهم دست داد. اما حالا خوشحالم و پر از سئوال. تشکر بابت اینهمه کار علمی، دقیق و معجزه آسا که شخصا و با چشم خودم نتیجه اش رو دیدم. من موهای همکارمو لمس کردم، عالی بود، خط رویش فوق حرفه ای کار شده بود. جسارتا میخواستم بپرسم موسسه دی در رابطه با پرداخت هزینه ی کاشت مو، آیا شرایط ویژه ای مثل پرداخت اقساطی و غیره رو هم در نظر گرفته یا خیر. ممنون که پاسخ میدید

  6 مرداد 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  سلام . ممنون از شما . لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه با کلینیک تماس حاصل کنید .

  6 مرداد 1396
  گودرزی

  سر من طاس شده، روی سر م طاسه ، کنار گوشه و پشت سرم موهام هست و نریخته، هزینه ام چندی میشه

  16 مرداد 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام . لطفا از طریق قسمت نوبت دهی آنلاین و ربات تلاگرام ویزیت مجازی شوید تا همکاران ما شما را یاری کنند . با تشکر

  23 مرداد 1396
  علی محمدشاه

  سلام فقط جهت قدر دانی از مدیر سایت خواستم نظر بدم از اطلاعات کامل و جامع بی نهایت تشکر میکنم من قصد نداشتم مو بکارم ولی الان با اطمینان حاضر به انجام این کار شدم من بصورت مجازی ثبت نام کردم و بی صبرانه منتظر تماس پزشک مجازی و نوبت ویزیت هستم با تشکر.

  22 مرداد 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  خواهش میکنم . نظر لطفتون هست . امیدوارم همکاران ما بتونن بهترین خدمات رو به شما ارائه بدیم .

  23 مرداد 1396
  مجید

  سلام وقت بخیر در مرکزشماکاشت به روشsut هم انجام میشه؟

  24 مرداد 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  روش SUT همان روش FiT است که در آن اندازه تار موها بلندتر است ولی تراکم کمتری دارد . ما در کلینیک دی از روش Fit استفاده میکنیم .

  24 مرداد 1396
  سید علی موسوی

  سلام خیلی ممنون از اطلاعات کامل وخوبتون من خیلی وقته تصمیم گرفتم کاشت مو انجام بدم ولی از نتیجه کار بعضی افراد که کاشت انجام دادن وخط رویش وکاشتشون خیلی غیر طبیعی بود منصرف شدم حالا میخام بدونم که امکانش هست که خط رویش طبیعی کاشت بشه وزیاد مشخص نباشه که کاشت انجام دادی .

  26 مرداد 1396
  امیر جعفری

  سلام. میخوام 3000 گرفت کاشت مو تنجام بدید . هزینه اش چقدر میشه؟

  17 شهریور 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  سلام . لطفا با مشاورین ما از طریق تلگرام و یا با تماس به کلینیک در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند .

  23 شهریور 1396
  هوشنگ حمیدیان

  سلام. برای کاشت مو باید تا چند سالگی صبر کرد؟ من چند بار خواستم اقدام کنم ولی دکترا گفتن تا 35 سالگی صبر کن که الگوی موی سرت مشخص بشه. واقعاً اینجوریه؟

  27 شهریور 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام و احترام . سن بلوغ کامل مو در مردان بین 25 تا 30 سالگی است .

  15 مهر 1396
  محسن رضایی

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید . من اردیبهشت موهامو کاشتم. الان حدود 4 ماه ازش گذشته ولی باز شروع کرده به ریختن این روند طبیعیه؟

  22 مهر 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام . باید به متخصص پوست مو مراجعه کنید یا به کلینیکی که کاشت مو انجام داد مراجعه کنید .

  24 مهر 1396
  مرتضی

  با سلام میخواستم بدونم کسی که کاشت مو انجام میده بعد از یک ماه و نیم بره خدمت کلاه بزاره با مشکل مواجهه نمیشه

  23 مهر 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام و احترام خدمت شما . توصیه میشه تا 2 الی 3 ماه بعد از عمل کاشت مو از کلاه استفاده نکنید .

  24 مهر 1396
  رسول

  باسلام و ضمن تشکر ازشم حدود ۱۲ روز پیش عمل کاشت داشتم و حدود ۲-۳ میلیمتر رشد کرد از روز نهم موهام ریزش پیدا کرده و به تدریج بیشتر شده است میخواستم ببینم آیا این ریزش طبیعیه چون در بروشور راهنما عنوان کردند از روز یازدهم ریزش شروع میشه بل تشکر

  29 مهر 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام . در مورد ریزش مو ، بدن با بدن فرق داره و ومکنه واسه یک نفر زودتر و واسه فرد دیگر دیرتر این اتفاق رخ بده . همه ی این موارد در توصیه نامه موجود است .

  30 مهر 1396
  میثم

  با تقدیم سلام لیزر چقدر تاثیر بر روی ناحیه کاشت مو دارد چون باید از اراک برای جلسات لیزر چند روز وقت و هزینه بزارم و بیام شیراز ایا نتیجه ملموسی از لیزر میگیرم با تشکر

  11 آبان 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  لیزر برای موی رگ سازی و افزایش خون رسانی داخل پوست سر و باعث میشه موهای کاشته شده سریعتر و ضخیم تر رشد میکنه و تقویت کننده موهای ریخته شده است . تمام موهای بالای سر و دور سر رو میشه به وسیله ی لیزر تقویت کرد . اگر دستگاه خلوت باشه شما میتونید در 2 روز کل جلسات رو بگذرانید . نتیجه به صورت نسبی هست و 99% جواب مثبت میگیریند . برای اطلاعات بیشتر حتما با کلینیک تماس حاصل کنید .

  13 آبان 1396
  مرتضی رضایی

  با سلام میخواستم بدونم کسی که بعد از کاشت مو ناحیه کاشت شوره میزنه طبیعی هست؟؟؟

  13 آبان 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام . زمان شستو شو لطفا سر خود را با آب به صورت کامل آبکشی کنید و موهای خود را کاملا ماساژ دهید .

  14 آبان 1396
  عباس

  باسلام و تشکر از پاسخ های دقیق شما ، دوستان در مورد امکان برداشت مو از ناحیه قفسه سینه برای اشخاصی که بانک موی کمی دارند سوال پرسیده بودند که جوابی نفرمودید - لطفا راهنمایی فرمایید .

  14 آبان 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  بله قابل انجام داده می شود . به این روش BHT میگن . ولی این مو ها از کیفیت بسیار پاینی برخودار هستند . ضمانتی هم در ماندگاری یست . همچنین روی قفسه ی سینه و جایی که مو برداشته میشه امکان آوردن گوشت اضاف هست .

  14 آبان 1396
  محمد

  با عرض سلام من بیماری پسوریازیس تو ناحیه سرم دارم و هر یک یا دو روز یکبار از محلول گلوبتازون استفاده می کنم. زمانی که مرتب محلول رو استفاده می کنم آثارش از بین می ره/ می خواستم بدونم می تونم کاشت مو انجام بدم؟ ممنون از راهنمایی تون

  28 آبان 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام و احترام . شما می توانید عمل کاشت مو انجام دهید ولی هیچ تعهدی به موندن موهای کاشته شده نیست . شما قانون نمیتوانید کاشت مو انجام دهید چون امکان ریزش کاشت شده وجود داره . کلینک دی نیز این عمل رو انجام نمیده مگر با رضایت و مسئولیت خود شخص بیمار .

  29 آبان 1396
  یاسمن

  سلام خسته نباشین خواستم بدونم میشه خط رویش مورو پایین ببرم؟ برای کوتاه کردن پیشانی و اینکه اگه میشه تقریبا چن تار کاشت میشه؟؟؟

  2 آذر 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  سلام . لطفا تصاویر ار صورت خود را به رباط تلگرام ارسال کنید . بستگی داره چقدر بخواید ببرید پایین خط ریش تون رو .

  16 آذر 1396
  farshid

  با سلام و احترام خدمت شما ريزش موي ارثي دارم و الان موهاي جلوي سرم خيلي ضعيف شدن بايد بزارم كامل بريزه و كاشت انجام بدم يا با روش prp ميشه تقويتش كرد?

  4 دی 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. باید معاینه حضوری انجام شود. ولی در صورتی که موهای شما ضعیف شده باید صبر کنید کامل بریزه و بعد کاشت مو انجام دهید.

  7 دی 1396
  سعید

  سلام، هزینه تقریبی یا کف کاشت ریش و سبیل چقدره؟ با توجه به اینکه فقط در قسمت چانه ریش دارم و بقیه صورتم و سبیلم نیاز به کاشت داره اینم بگم که اتفاق یا حادثه واسه ریش و سبیلم نیفتاده از اول رشد نکردن فقط خیلی کم و پراکنده و ضعیف زیر گونه ام هست لطفا حداقل یا حداکثر میانگین هزینه رو بگید باید بدونم امکان مراجعه حضوری ندارم خیلی ممنون

  8 دی 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. هزینه کاشت ریش و سبیل 3 میلیون و پانصد هزار تومان میشه و باید سن شما را بدونیم چون از یک سنی به پایین امکان کاشت ریش و سبیل وجود نداره.

  17 دی 1396
  مجيد رُخزن

  باسلام واحترام بنده سيگارمى كشم وازبسيارى كلينيك هاوپزشك هايى كه كاركاشت موانجام ميدهندمشاوره گرفته ام . بدون استثناء پاسخ داده اندكه : حداقل يكماه قبل ودوماه بعدازكاشت نبايدسيگاربكشم وگرنه پوست سرم سياه شده وفوليكولها ميريزند . نظرشمادراين موردچيست ؟ البته وجسارتاتضمينى پاسخ بفرماييد .

  10 دی 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. با کشیدن سیگار این مشکلات پیش نمیاد، می تونید سیگار بکشید ولی باید میزان کشیدن سیگار رو کم کنید

  17 دی 1396
  رضائی

  با سلام و خسته نباشید میشه بفرمائید در اسفند و فروردین ماه کلنیک در روزهای تعطیل هم کار میکنند یا خیر ؟

  14 دی 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. فروردین و اسفند هم کلینیک باز هست به جز یکم تا چهارم فروردین و 12 و 13 فروردین. اگر قصد دارید نوبت بگیرید، باید از الان اقدام کنید.

  21 دی 1396
  سیدکریم جعاوله

  باسلام میگم سبوره خفیف در ناحیه سر دارم که با شامپو ضدشوره هم تقریبا"آثارش تا مدتی میره مشکلی برا کاشت مو ندارم.؟؟؟

  17 دی 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. قبل از کاشت باید درمان کنید.

  21 دی 1396
  محمدی

  با سلام بنده سالهاست کم کاری تیرویید دارم و مو های جلوی سرم کم پشت شده آیامی توانم کاشت مو داشته باشم

  26 دی 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. اگر تحت درمان باشید میتونید کاشت مو انجام بدین ولی ضمانتی برای موهای کاشته شده نیست چون اگر دارو استفاده نکنید، باعث ریزش موی کاشته شده میشه.

  26 دی 1396
  میران

  سلام. ی سوال داشتم.خواستم توضیح بدین که آیا امکان داره از اشخاص دیگه مو بردارین یعنی اینکه از موی سر ی نفر دیگه برای من استفاده کنین؟

  3 بهمن 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. نخیر، امکان این کار وجود نداره، باید از بانک موی خودتون استفاده بشه.

  3 بهمن 1396
  مجتبی

  سلام خسته نباشید..میگم تا چندروز بعد کاشت نمیشه موهای سر رو شست؟؟

  17 بهمن 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. تا یک هفته بعد از کاشت مو .

  19 بهمن 1396
  فرشاد

  سلام وقت بخیر. باید همه موهارو با ماشین بزنیم برای کاشت مو؟

  5 اسفند 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. موها باید تراشیده بشه و این کار توی کلینیک انجام میشه.

  6 اسفند 1396
  محمد

  با سلام .آیا در کلینیک شما از روش FUT استفاده می شود ؟

  16 اسفند 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. fut روش اولیه و منسوخ شده کاشت مو هست که در کلینیک دی انجام نمیشه.

  17 اسفند 1396
  افشین

  با سلام. سوالم اینه شما کاشت مویی که نخواد موها رو کوتاه کنید انجام میدین یانه؟ و اگه انجام میدین باید چه شرایطی داشته باشیم

  22 اسفند 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. با توجه به اینکه کاشت مو توسط دستگاه انجام می شود، حتما بایستی موها کوتاه شود.

  22 اسفند 1396
  حمید

  سلام .اگر طی چند روز آینده به کلینیک مراجعه کنم چه زمانی نوبت میدید برای کاشت مو

  23 اسفند 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. بعد از تعطیلات نوروز، از چهاردهم به بعد میتونیم بهتون نوبت بدیم.

  24 اسفند 1396
  سعید عامرب

  سلام من دکتر رفتم وبا داروهای مثل ماینوکسیدیل و فین پشیا موهام دوباره در اومده ولی میگن اگه دارو هارو قطع کنم دوباره میریزه میخواستم بدونم روشی هست که موهارو تقویت کنه که دیگه نریزن چون میگن داروها عوارض داره ممنون

  1 فروردین 1396

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. تنها روش دائمی حفظ موها، کاشت مو می باشد و دیگر روشها موقتی بوده و تا زمانی اثربخش هستند که درمان را ادامه بدهید.

  16 فروردین 1397
  سمیرا

  برای ریزش موی در زنان چکار باید کرد؟

  15 فروردین 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. بایستی در این زمینه با پزشک متخصص پوست و مو یا پزشک متخصص زنان مشورت کنید.

  16 فروردین 1397
  hamed

  باسلام_ پوست سر بنده خیلی چرب هست و موهای جلوی سر ریزش پیدا کرده _ سوال من اینه که با وجود این چربی بالا روی پوست سر هم میشه پیوند مو انجام داد؟؟

  18 فروردین 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. چربی پوست سر مانعی برای کاشت مو محسوب نمیشه و میتونید عمل کاشت رو انجام بدید.

  21 فروردین 1397
  Zahra

  سلام وقت بخیر. من 25 سالمه و تازگی ریزش موی شدیدی پیدا کردم و موهام خیلی کم پشت و نازک شده به دارو و قرص هم چندان جواب نداده شنیدم که با مزوتراپی یا prp قابل درمان هست.ایا صحت داره؟ و کدوم روش بهتر جواب میده؟ ممنون

  27 فروردین 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. این روشها به طور نسبی در فرآیند درمان تاثیر دارند. متخصص پوست و مو بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه و باید حضوری معاینه بشید.

  30 فروردین 1397
  nima

  میشه برای کاشت از موی ریش استفاده کرد؟ جنس موهای سرم نرمه ولی ریشم ضخیم هستش, ضخیم شدن موها بعد از رویش برام مهم نیست. ایا میشه کاشت؟ احتمال رویش بعد از کاشت زیاده؟ از چند نفر شنیدم برداشت از صورت بخاطر ضخیم بودن بهتر از سینه جواب میده, ایا این حرف راسته؟ ممنون

  1 اردیبهشت 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. از ناحیه زیر گردن میشه برای برداشت مو استفاده کرد که تعدادش محدود هست. از موهای صورت نمیشه به این منظور استفاده کرد.

  2 اردیبهشت 1397
  Maryam

  سلام همسر من ٤روز پيش در كلينيك دي عمل كاشت مو انجام داده و روز ٤ام حمام اصلي رفته ولي در تحقيقي كه از ساير كلينيك ها انجام داده نوشته شده اصلا نبايد تا ١٠روز آب مستقيم روي سر بيايد در صورتي كه مشاوران شما تاكيد كردن روز ٤ام ٨ساعت حمام بايد انجام داد الان خيلي نگرانيم مشكلي براي موهاي كاشت شده ايجاد نشده باشه،هنوز هم مقداري كبره(كراست ) روي سر باقي مانده،باز هم بايد به حمام با دوش آب مستقيم ادامه بده؟

  6 اردیبهشت 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. لطفاً با کلینیک تماس بگیرید تا توضیحات لازم رو خدمتتون ارائه بدن.

  8 اردیبهشت 1397
  علی

  سلام و وقت بخیر. من 31 سالمه و تصمیم ب کاشت گرفتم. 3 ساله پیوند کبد انجام دادم. دکترم اجازه کاشت رو داده ولی در مورد عفونت هشدار داد. مسئله مو برای من اهمیت فوق حیاتی داره. ولی با توجه به اینکه سیستم ایمنی من ب خاطر قرص های پیوندی پایینه از عفونت میترسم. در این مورد سوال داشتم و اینکه کدارم روش کمترین میزان خطر عفونت رو داره و بیشترین نتیجه رو؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

  20 اردیبهشت 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. با کلینیک تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنن.

  23 اردیبهشت 1397
  majid

  سلام . من در تابستان سرم زیاد عرق می کند و چرب است. ایا می تونم عمل کاشت مور را در این فصل انجام دهم. ضمنا ته سرم طاس شده و جلوی سرم نیز بیشترش ریخته و انهایی هم که مانده ضعیف شده . لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر

  21 اردیبهشت 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. باید حضوری تشریف بیارید و معاینه بشید.

  23 اردیبهشت 1397
  ali

  سلام . لطفا مختصر توضیح دهید PRP چه زمانی بعد از کاشت مو باید انجام شود و چه تاثیری بر موهای کاشته شده و سایر موها دارد . ممنونم

  5 خرداد 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. با شماره های کلینیک تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

  7 خرداد 1397
  یوسف حسین زاده

  سلام. روز دوم کاشتfit،فرق سرم را به سقف ماشین کوبیدم و خونریزی زیادی کرد و ۱۰گرافت خارج‌شد و لخته خون در کنار گرافتها تشکیل شد آیا به کاشتم مویم ضربه میزند؟

  15 خرداد 1397

  پاسخ

  مدیر سایت

  با سلام. متأسفانه گرافت های خارج شده از بین رفته و مویی در اون قسمت در نمیاد.

  19 خرداد 1397

  نظرات یا سوالات خود را در مورد کاشت مو برای ما ارسال کنید .