اطلاعیه : کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی دی هیچ شعبه ای در هیچ شهر یا استانی در ایران ندارد و تنها شعبه این مرکز در شهر شیراز می باشد .
به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در شیراز

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در شیراز

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در شیراز

در ناحیه سر هر فرد به طور متوسط حدود صد هزار تار مو وجود دارد که در صورت ریزش روزانه 40 تا 100 از آن در روز هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و امری کاملا طبیعی محسوب می شود. با این حال در برخی شرایط این ریزش مو به بیش از 100 تار در روز می رسد که در نهایت منجر به کاهش حجم موها و طاسی در فرد خواهد شد. طاسی مو اعتماد به نفس افراد را به طور قابل توجهی کاهش می دهد و برای بیشتر افراد نگران کننده است. یکی از بهترین روش های جبران موهای از دست رفته برای افرادی که به طاسی دچار شده اند، کاشت مو است. این روش، یکی از بهترین و پرطرفدارترین درمان ها در این زمینه می باشد که البته باید در انتخاب پزشک و کلینیک کاشت مو بسیار دقت نمود.

بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در شیراز

انواع روش های کاشت مو در شیراز

امروزه روش های کاشت موی متفاوتی وجود دارد که پزشک متخصص نسبت به شرایط فرد، مناسب ترین روش را انتخاب می نماید. جهت پاسخ دهی بهتر و گرفتن نتیجه عالی از کاشت مو، پس از انتخاب و مراجعه به کلینیک یک جلسه مشاوره خواهید داشت. از جمله عوامل تاثیر گذار در انتخاب روش کاشت مو، می توان به سن مراجع و میزان طاسی مو اشاره نمود. البته شایان به ذکر است که انتخاب بهترین تیم پزشکی و کلینیک معتبر و با سابقه، حرف اول را در این زمینه می زند. در ادامه به شرح انواع روش های کاشت مو در شیراز خواهیم پرداخت تا تصمیم گیری برای شما عزیزان تسهیل شود.

کاشت مو به روش FUT

در این روش که یکی از قدیمی ترین روش ها می باشد، ابتدا بی حسی موضعی زده می شود و پس از آن نواری باریک که حاوی فولیکول های قسمت پشت سر فرد است، برداشته شده و سپس جهت پیوند به ناحیه مورد نظر، گرافت هایی با 1 تا 4 مو برش داده شده و به جلوی سر، فرق یا پشت سر انتقال می یابد. مدت زمان مورد نیاز برای این عمل حدودا 8 ساعت می باشد و باید این نکته مهم را در نظر گرفت که عدم مهارت کافی جراح در این روش، سبب باقی ماندن خطی باریک در محل برداشت مو شود، پس در انتخاب پزشک خود دقت نمایید. از دیگر نکات قابل ذکر در کاشت مو به روش FUT، می توان به دوره نقاهت آن که حدود یک تا دو هفته نسبت به شرایط فرد می باشد، اشاره نمود.

کاشت مو به روش FIT

از دیگر روش ها، می توان به کاشت مو به روش FIT را نام برد که در آن شیوه برداشت گرافت ها متفاوت خواهد بود. این روش از روش قبل بهتر بوده و افراد نتیجه نهایی بهتری را کسب خواهند کرد. البته لازم به ذکر است که این روش نیز معایبی دارد که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت. در این روش پیوند گرافت های برداشت شده باید کم تر از 4 ساعت به طول بی انجامد، بنابراین احتمال از بین رفتن فولیکول ها نزدیک به صفر است.

از جمله معایب این روش، می توان سرعت عمل پایین در انجام آن، نباز به جلسات مکرر، احتمال ایجاد تورم و قرمزی و دوران نقاهت طولانی تر را نام برد. روش FIT با استفاده از بی حسی موضعی بوده و نیازی به بیهوشی ندارد. این روش طرفداران زیادی را در زمینه کاشت ابرو به دست آورده است.

کاشت مو به روش SUT

در سال های اخیر روش SUT توانسته به محبوبیت بسیاری در کشورمان دست یابد. استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها در این روش، درصد موفقیت عمل پیوند را به بیشترین میزان ممکن رسانده است. استفاده از دستگاه های ذکر شده در کاشت مو به روش SUT علاوه بر دقت بالا در انتخاب و برداشت گرافت ها، موجب به حداقل رسیدن میزان آسیب و از دست رفتن گرافت های مو می شود. در روش SUT، می توان در یک جلسه حدود 14 هزار تار مو را برداشت نمود و پس از آن به ناحیه طاس انتقال داد. به دلیل ویژگی های ذکر شده در روش SUT، این روش در میان به روزترین روش ها قرار گرفته است. در این روش عوارض ممکن به صفر رسیده و فرد پس از گذشت یکی دو روز از عمل، می تواند به امور روزمره خود (البته به جز فعالیت های سنگین) بپردازد. نکته قابل توجه این است که روش کاشت SUT در زمینه کاشت ریش و سبیل نیز موفق بوده و موجب افزایش متقاضیان شده است.

پیوند مو به روش HRT

روش HRT را نمی توان یک روش درمان کاشت مو در نظر گرفت، بلکه تکنیکی غیر جراحی جهت ترمیم مو می باشد. متقاضیانی که شرایط لازم جهت انجام پیوند مو را ندارند، می توانند از روش ترمیمی HRT بهره ببرند. در این روش از فولیکول های خود فرد برداشت نمی شود و موهایی همانند موی بیمار از نظر رنگ و جنس توسط پزشک انتخاب شده و سپس در بخش های دچار طاسی جایگزین می گردد.

کاشت مو به روش HRP

در این روش فرد متحمل درد و ناراحتی بیشتری نسبت به سایر روش ها می شود. همچنین احتمال باقی ماندن اسکار در محل برداشت فولیکول مو می باشد. در روش HRP نیز از دستگاه های پیشرفته با سرعت بالا کمک گرفته می شود و توسط آن می توان حدود 14 هزار تار مو را انتقال داد. لازم به ذکر است که در این روش، بانک مو از خود فرد برداشت نمی شود و موی طبیعی کاملا مطابق با ویژگی های موی متقاضی مورد استفاده قرار می گیرد. سایر مزایای  این روش شامل عدم نیاز به جراحی، خط رویش طبیعی، 2 تا 5 سال عمر مفید در موهای پیوندی و قابلیت رنگ و سشوار کردن این موها می باشد.

کاشت مو به روش BHT

در صورتی که فرد در بانک موی خود فاقد تراکم موی مورد نیاز باشد، پزشک متخصص به عنوان آخرین راه حل، روش BHT را پیشنهاد می دهد. در این روش از موهای سایر نقاط بدن نظیر قفسه سینه، پاها، ریش و دست استفاده می شود که البته در انتخاب این موها باید فاکتورهای مختلفی مانند قرار گرفتن موها در فاز درست و گردش خون نسبتا یکسان ناحیه مورد نظر با پوست سر را مد نظر گرفت.

بهترین دکتر کاشت مو در شیراز

بهترین دکتر کاشت مو در شیراز

اکنون که با انواع روش های کاشت مو در شیراز آشنا شدید، به سراغ معرفی بهترین دکتر کاشت مو در شیراز خواهیم رفت، زیرا انتخاب بهترین پزشک در این زمینه تبدیل به یکی از بزرگ ترین دغدغه های نتقاضیان کاشت مو شده است. توجه نمایید که کاشت مو به مهارت، تخصص و آگاهی از جدیدترین تکنیک ها نیاز دارد و این عوامل تاثیر بسیاری بر نتیجه نهایی دارد. در نتیجه قبل از هر اقدامی، در انتخاب پزشک خود این عوامل را در نظر بگیرید. کلینیک دی، یکی از بهترین مراکز کاشت مو در شیراز است و تمامی خدمات این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متدها و آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می شود.

معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز

یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز، کلینیک تخصصی کاشت مو دی می باشد. دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایران که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژي و پیشرفته ترین تجهیزات زیبایی-لاغری کلیه خدمات مربوطه را به هم وطنان ارائه دهد. شما مراجعین عزیز می توانید عللاوه بر خدمات کاشت مو، از خدماتی نظیر لاغری و تناسب اندام، لیزر موهای زائد، تزریق ژل، چربی، بوتاکس، چاقی موضعی و غیره بهره ببرید. 

قیمت کاشت مو در شیراز

قیمت کاشت مو در شیراز به عوامل متععدی وابسته است و جهت تعیین قیمت، معاینه و مشاوره بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد. به لطف تکنولوژی های پیشرفته، قیمت کاشت مو نیز افزایش یافته است که در این روش های مدرن شاهد موفقیت بیشتر در نتیجه نهایی و کاهش زمان پیوند خواهیم بود. از جمله فاکتورهای موثر در قیمت کاشت مو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • شدت و درجه طاسی
 • تعداد جلسات مورد نیاز جهت کاشت مو
 • تعداد کل پیوندها
 • نوع کاشت مو
 • میزان تجربه و مهارت پزشک
 • کلینیک انتخابی جهت پیوند مو
 • سن مراجعه کننده
 • وضعیت بانک مو

بهبود جراحی چه مدت طول می کشد؟

یکی از نکات حائز اهمیت پس از هر عمل جراحی زیبایی یا درمانی، مدت زمان استراحت پس از جراحی می باشد. مراقبت های پس از کاشت مو، تاثیر مستقیمی بر روند درمان داشته که باید به آن ها بسیار توجه نمود. با وجود این که فردای روز عمل نیز می توان به امور روزمره خود پرداخت، اما شما دچار این اشتباه نشوید و حدود 3 تا 5 روز بعد از کاشت مو به خود استراحت دهید تا بهترین نتیجه را از عمل خود کسب نمایید.

مراقبت های بعد از جراحی کاشت مو

پس از انتخاب کلینیک و پزشک متخصص و انجام کاشت مو، شما باید جهت افزایش سرعت ترمیم و بهبود هر چه سریع تر، برخی نکات را رعایت نمایید. این مراقبت های بعد از عمل کاشت مو عبارتند از:

 1. پس از کاشت مو مواظب نحوه خوابیدن و قرار گرفتن سر بر روی بالش باشید، زیرا در صورت عدم رعایت این نکته احتمال ریزش فولیکول مو وجود دارد.
 2. در روزهای ابتدایی بعد از انجام جراحی، مراقب باشید که ناحیه کاشت عرق نکند، زیرا ممکن است سبب عفونت در این ناحیه شود.
 3. تا چند روز از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری نمایید تا آسیبی به گرافت های مو وارد نشود.
 4. پس از انجام جراحی، نگرانی را از خود دور کرده و از کندن زخم ها یا لمس آن ها خودداری نمایید.

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز

سخن پایانی

اگر دچار ریزش موی شدید و طاسی شده اید و قصد کاشت مو را دارید و به دنبال بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در شیراز هستید، به کلینیک تخصصی کاشت مو دی مراجعه نمایید و از خدمات بی نظیر این کلینیک بهره ببرید. البته مراقبت های پس از جراحی را جدی بگیرید و از آن ها غافل نشوید.

0 نظر