اطلاعیه : کلینیک تخصصی پوست مو و زیبایی دی هیچ شعبه ای در هیچ شهر یا استانی در ایران ندارد و تنها شعبه این مرکز در شهر شیراز می باشد .
به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

قیمت کاشت ابرو در شیراز چقدر است؟ برآورد هزینه‌ های کاشت ابرو در شیراز

قیمت کاشت ابرو در شیراز چقدر است؟ برآورد هزینه‌ های کاشت ابرو در شیراز

قیمت کاشت ابرو در شیراز چقدر است؟ برآورد هزینه‌ های کاشت ابرو در شیراز

یکی از مهمترین اعضا که در زیبایی صورت تاثیر زیادی دارد، ابروها هستند. هاشور، تاتو یا کاشت ابرو روش هایی هستند که اکثر به جهت ایجاد تقارن در ابروها و پرپشت شدن آن ها، امتحان می کنند. هاشور و تاتو موقت جزو روش های موقت به حساب می آید، در صورتی که کاشت ابرو درمانی قطعی و دائمی می باشد و توجه بسیاری از زنان و مردان را به خود جلب کرده است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به شرح کامل این روش ها بپردازیم و اطلاعاتی را در زمینه قیمت و هزینه کاشت ابرو در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کاشت ابرو در شیراز

دلایل ریزش ابرو 

در ابتدا بهتر است با دلایل ریزش ابرو آشنا شویم و سپس در صورت عدم درمان، به سراغ کاشت ابرو برویم. همه افراد ممکن است در طول زندگی تحت تاثیر شرایطی مانند آسیب های روحی، مشکلات جسمی و تغذیه ناصحیح قرار بگیرند که این عوامل می توانند بر فولیکول موی آن ها اثر منفی بگذارند و به طور کم و موقت و گاها شدید دچار ریزش ابرو شوند. از دیگر عواملی که موجب ریزش ابرو می شود، می توان به کاهش ویتامین در بدن، وراثت، استرس، افزایش سن، ابتلا به بیماری های عفونی، سوختگی و همچنین اصلاح ابروها به طور مداوم اشاره نمود. متاسفانه این عوامل بر ریزش ابروها اثر گذاشته و افراد را با مشکلاتی مانند نامتقارن بودن ابروها و عدم اعتماد به نفس مواجه می کند. بهترین گزینه برای درمان این مشکل، کاشت ابرو می باشد، زیرا نتیجه نهایی این عمل طبیعی بوده و عوارض کمی را به همراه دارد.

بهترین کاندید کاشت ابرو

اگر شما نیز از ظاهر ابروهای خود خسته شده اید، اما دچار تردیدید که آیا کاشت ابرو گزینه مناسبی برای شما است یا خیر، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. به دلیل این که کاشت ابرو نیازی به جراحی و بیهوشی ندارد و روشی غیر تهاجمی محسوب می شود، بسیاری از افراد می توانند با استفاده از آن، صاحب ابروهای مورد نظر خود شوند. در زیر به ویژگی هایی اشاره خواهیم کرد که در صورت دارا بودن آن ها، کاندید مناسبی جهت کاشت ابرو خواهید بود.

  • آقایان و بانوان بالای 25 سال
  • داشتن بانک موی مناسب در اطراف گوش و پشت سر
  • افراد دارای ابروهای کم تراکم و نازک
  • افرادی که برداشتن بیش از حد ابرو سبب کم پشت شدن ابروهایشان شده است.
  • افرادی که به طور مادرزادی دارای ابروهای کم پشت هستند.
  • ابروهایی که بر اثر سوختگی از بین رفته باشد.
  • افرادی که عواملی نظیر سبک زندگی، تغذیه و استرس سبب ریزش ابروهایشان شده باشد.
  • افرادی که دارای ابروهای هاشور شده یا تاتو شده هستند.

برخی عوامل نیز سبب می شود که کاشت ابرو تاثیر مورد نظر را نداشته باشد که از جمله این عوامل، می توان به بیماری های تیروئیدی، بیماری ریزش سکه ای یا آلوپسی آره، اختلالات خونریزی و شیمی درمانی اشاره نمود. در صورتی که قصد انجام کاشت ابرو را دارید و از شرایط ذکر شده بهره مند هستید، به راحتی می توانید اقدام به کاشت ابرو نمایید.

قیمت کاشت ابرو در شیراز

روش های کاشت ابرو در شیراز

ابروها به صورت تک تار از فولیکول خارج می شوند، در صورتی که موهای سر بر خلاف ابروها به صورت چندتایی می باشند. بنابراین در کاشت ابرو تنها از روش هایی می توان استفاده نمود که فولیکول ها به صورت تکی قرار می گیرند. از جمله این روش ها، می توان به روش FUT و FUE اشاره نمود که در ادامه به شرح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

روش کاشت نواری یا FUT: یکی از قدیمی ترین روش های کاشت مو، روش FUT می باشد که با وجود قدیمی بودن آن، هنوز هم طرفداران بسیاری دارد. در صورت استفاده از این روش، ابروها حالت طبیعی می گیرند و وز و شانه ای نمی شوند. در این روش معمولا موهای پشت گوش یا روی سر مورد استفاده قرار می گیرند و نهایتا ابروهای کاشته شده در جهتی کاملا مناسب و منطبق بر موهای طبیعی رشد خواهند کرد. در روش FUT جهت برداشت موها، برشی نواری در محل مورد نظر ایجاد شده و سپس قسمت برش بخیه می خورد. روش کاشت ابرو FUT دقیقا مشابه کاشت نواری مو می باشد که در آن با استفاده از سوزن های مخصوص، گرافت های برداشت شده، در ابرو کاشت می شوند تا ابروها از همه جهات مشابه ابروی طبیعی باشند. در نتیجه پس از انجام کاشت ابرو به روش FUT و تثبیت آن، می توانید همانند گذشته ابروهای خود را اصلاح نمایید.

روش غیر جراحی FUE: یکی از بی دردسرترین روش های کاشت ابرو که هم برای بانوان و هم آقایان مناسب می باشد، روش FUE است که روشی غیر جراحی و غیر نواری می باشد. در این روش برداشت تارهای مو از ناحیه پشت سر انجام می شود، زیرا تراکم موها در این ناحیه بیشتر بوده و شباهت بیشتری به موهای ابرو دارند. به دلیل ظرافت موها در این ناحیه، شما ابروهایی طبیعی تر خواهید داشت و دقت در کاشت ابروهای شما بیشتر می شود. این روش کاشت ابرو بسیار سبک تر از روش کاشت نواری می باشد و موجب کاهش دوره نقاهت می گردد. در کاشت ابرو به روش FUE در محل بانک مو جای زخمی باقی نمانده و فرد می تواند به سرعت به امور روزمره خود باز گردد. جهت حفظ فولیکول ها و سلامت مو، تنها یک فولیکول در هر انتقال برداشته شده و به همین دلیل به برش و بخیه در این روش نیازی نمی باشد. همه این ویژگی ها، روش FUE را به یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین روش های کاشت ابرو تبدیل کرده است.

هر دو روش ذکر شده، روش هایی رایج جهت کاشت ابرو می باشند که در آن ها جراح جهت برداشت فولیکول و کاشت، تکنیک های متفاوتی را مورد استفاده قرار می دهد که نهایتا پس از کاشت با زخم، درد و خونریزی مواجه نخواهید شد. شایان به ذکر است که در این روش ها نتیجه نهایی بسیار طبیعی بوده و ماندگاری بالایی دارد.

مراحل کاشت ابرو 

مراحل کاشت ابرو شامل طراحی ابروها، اعمال بی حسی موضعی، استخراج و آماده سازی گرافت ها و کاشت گرافت ها می باشد که در زیر هر یک از آن ها را شرح خواهیم داد.

طراحی ابروها: پیش از هر گونه اقدامی، یک جلسه مشاوره با پزشک خود خواهید داشت که در آن ابتدا پزشک صلاحیت شما جهت انجام کاشت ابرو را بررسی می نماید. پس از آن شما به ترسیم ابروهای ایده آل خود خواهید پرداخت و پزشک پس از ذکر توصیه های و زیباسازی طرح شما، محل برداشت گرافت ها و روش آن را مشخص خواهد کرد که ناحیه و چگونگی برداشت فولیکول ها نسبت به شرایط هر فرد، متفاوت خواهد بود.

اعمال بی حسی موضعی: به دلیل این که جهت انجام کاشت ابرو بیهوش نمی شوید، پزشک از بی حسی موضعی در ناحیه ابرو و محل برداشت گرافت ها استفاده می نماید تا در حین کاشت دچار درد نشوید.

استخراج و آماده سازی گرافت ها: تیم جراحی معمولا برای بانک مو، موهای ناحیه پشت گوش، پشت سر و پایین گردن را مورد استفاده قرار می دهند که البته انتخاب ناحیه برداشت در آقایان و بانوان نسبت به شرایط متفاوت خواهد بود. به طور معمول به دلیل ابروهای ضخیم تر در آقایان، محل برداشت گرافت ها ناحیه پشت گوش و سر می باشد، اما در خانم هایی که ابروهای ظریف دارند، از موهای ناحیه پایین گردن و پشت گوش استفاده می شود. پس از استخراج گرافت ها، کادر درمانی اقدام به آماده سازی گرافت ها می نماید و گرافت ها را جهت کاشت به جراح ارائه می دهد. جراح گرافت ها را به صورت تکی در ابروها قرار می دهد برای این کار با استفاده از تیغ های بسیار ریز، در محل از پیش تعیین شده سوراخ هایی را ایجاد و گرافت ها را درون آن قرار می دهد.

زمان کاشت ابرو، نسبت به تعداد پیوندها متفاوت خواهد بود و معمولا پس از کاشت پزشک به شما زمانی می دهد تا در صورت تمایل به تغییرات، خواسته های شما اعمال شود. اکثر افراد پس از انجام کاشت ابرو درد کمی را احساس خواهند کرد. همچنین در برخی افراد شاهد کبودی و تورم در اطراف چشم خواهید بود که البته این علائم قابل توجه نخواهد بود و اکثر افراد آن ها را مشاهده نخواهند کرد.

قیمت کاشت ابرو در شیراز

یکی از دغدغه های اصلی افراد به هنگام کاشت ابرو، هزینه آن می باشد که فاکتورهای متفاوتی در تعیین قیمت آن دخیل بوده و نسبت به هر یک از این فاکتورها، هزینه متفاوت خواهد بود. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت و هزینه کاشت ابرو، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

روش کاشت ابرو: از مهم ترین عواملی که بر قیمت کاشت ابرو بسیار موثر است، روش کاشت آن می باشد. از میان روش های مناسب کاشت ابرو، روش FUT روشی قدیمی و تهاجمی بوده و هزینه کمتری را در بر می گیرد. در مقابل، روش FUE با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به حداقل رسیدن آسیب ها و عوارض، قیمت بالاتری خواهد داشت.

تعداد گرافت های مورد نیاز و مدل ابرو: از دیگر عواملی که تعیین کننده قیمت کاشت ابرو می باشد، تعداد گرافت های مورد نیاز است که در هر فرد متفاوت خواهد بود. به طور کلی در ترمیم ابروها به 200 تا 300 فولیکول مو نیاز است که البته در صورتی که فرد به ابروهای پهن و پرپشت علاقه مند باشد، فرآیند برداشت طولانی تر خواهد شد و در نتیجه هزینه بیشتری را شامل می شود.

دستمزد پزشک نسبت به تجربه: تجربه و مهارت پزشک انتخابی شما امری بسیار مهم بوده و نسبت به حاذق بودن پزشک با افزایش هزینه مواجه خواهید شد. لازم به ذکر است که فریب هزینه ای کم را نخورید و معیار شما جهت انتخاب پزشک صرفا مبالغ کم تعیین شده توسط پزشکان بی تجربه نباشد.

محل کلینیک و تجهیزات آن: محل کلینیک و تجهیزات موجود در کلینیک از دیگر عواملی است که بر قیمت کاشت ابرو اثر خواهد گذاشت. مسلم است که کلینیک هایی با دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، هزینه بیشتری را دریافت خواهند کرد.

کاشت ابرو و قیمت کاشت ابرو در شیراز

جمع بندی

با توجه به مطالب ذکر شده در این مقاله، در انتخاب روش کاشت مو، کلینیک و پزشک خود دقت کنید تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید. کلینیک دی، یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در شیراز می باشد که توانسته با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات زیبایی-لاغری کلیه خدمات مربوطه را به هم وطنان ارائه دهد. 

0 نظر