به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در گرگان

کاشت مو در گرگان

کاشت مو در گرگان

کاشت مو در گرگان از سرویس‌های زیبایی پرطرفدار در استان گلستان است. گرگان از شهرهای شمالی ایران است، آب و هوای معتدل دارد، هرچند تابستان‌های آن نسبتاً گرم و شرجی است. اقلیم منطقه بسیار گوناگون و متنوع است و کوه، جنگل و چمنزار، جلگه و دشت، بیابان و شوره‌زار، دریا و خلیج، رودخانه و تالاب و زمین کشاورزی را شامل می‌شود. شهر گرگان و منطقه پیرامونش که از نیمه سال ۱۳۷۶ خورشیدی به صورت رسمی به استان گلستان موسوم شده از یکم دی ماه ۱۳۱۱ خورشیدی تاکنون به نام گرگان و دشت شهرت داشته است.

شاید شما هم همچون دیگر همشهریان علاقه‌مند به کاشت مو در گرگان به دنبال یک مرکز تخصصی، خوب، ارزان و تضمینی برای عمل کاشت موی طبیعی هستید. ما به شما کلینیک فوق تخصصی دی را معرفی می‌کنیم که در این کلینیک ما با بهره‌گیری از متخصصان زیبایی و همچنین برترین و به روز ترین تجهیزات کاشت مو، بار دیگر زیبایی را به موهای شما باز می‌گردانیم.

در مرکز تخصصی کلینیک دی امکان کاشت مو برای زنان و مردان برقرار است و شما تنها با تماس تلفنی با مشاوران ما می‌توانید از خدمات رایگان مشاوره کاشت مو بهره مند شوید.

هزینه کاشت مو برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد و بستگی به سابقه کاری و تجربه پزشک متخصص و تعداد گرافت های کاشته شده برای هر بیمار دارد . اطمینان داشته باشید کسی که برای کاشت مو زیر نظر پزشک متخصص قرار می‌گیرد، حداکثر کیفیت با هزینه معقول در انتظار اوست. هزینه کاشت موی سر در قبال آنچه فرد بدست می‌آورد (زیبایی، جوانی، اعتمادبه‌نفس...) واقعاً اندک است. بسیاری از شهروندان ایرانی نیازمند کاشت مو راهی کشورهای همسایه می‌شوند تا با قیمت‌های گزافی این سرویس‌ها را دریافت کنند. درحالی که کلینیک دی شیراز خدمات ویژه‌ای برای کاشت مو در ایران و شهرهای مختلف در نظر گرفته است و شما با کمترین هزینه می‌توانید دوباره زیبایی موهای طبیعی خود را به دست آورید.

هزینه کاشت مو به عوامل متعددی همچون جنس پوست سر و مقدار طاسی مرتبط است و هزینه هر تار مو ۳۰۰ تومان بوده که بسته به تعداد تار موی مورد نیاز هزینه نهایی محاسبه می‌شود. که البته اگر شما هنگام مراجعه یا تماس با کلینیک دی نحوه آشنایی با این کلینیک را سایت دی معرفی کنید از تخفیف ویژه مخاطبان آنلاین برخوردار خواهید شد.

مطالب مرتبط با کاشت مو در گرگان:

 

1 نظر

کاظم

سلام آیا در این کیلینیک لیزرترابی مزوتراپی برای موی سر هم انجام میشه؟ و هزینش چقده،؟ بنده گنبد هستم

18 مرداد 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. لیزرتراپی معمولا روزانه انجام می شود یا یک روز در میان و 30 جلسه باید انجام شود و هزینه هر جلسه 30 هزارتومان می باشد. مزوتراپی ماهی یک مرتبه باید انجام شود و هزینه هر جلسه 400 هزار تومان هست.

23 مرداد 1397