به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در تبریز

کاشت مو در تبریز

کاشت مو در تبریز

شما هم از متقاضیان کاشت مو در تبریز و آذربایجان هستید؟ همچنان به دنبال پیدا کردن بهترین مرکز کاشت مو در تبریز هستید؟ دوست دارید درباره عوارض کاشت مو بیشتر بدانید؟ مطمئن نیستید که برای کاشت مو باید در ایران بمانید یا راهی ترکیه شوید؟ این مطلب را از دست ندهید. با توجه به اینکه بدن افراد دارای ژنهای متفاوتی است و انتقال یک بافت از بدن فردی به بدن فرد دیگر مستلزم استفاده از داروهایی است که باعث کاهش سیستم ایمنی بدن فرد گیرنده و پذیرش بافت پیوندی میباشد و انجام چنین کاری فرد گیرنده را در معرض بسیاری بیماریها قرار میدهد و در کارهای زیبایی اصلا به نفع فرد داوطلب نیست وهمینطور تاکنون با وجود تلاشهای بسیار هنوز امکان استفاده از سلولهای بنیادی در ساخت مو در آزمایشگاه و انجام کشت مو امکان پذیر نگردیده بنابراین در انجام کاشت موی طبیعی حتما باید از موهای خود فرد استفاده نمود و امکان پیوند مو از بدن فردی به بدن فرد دیگر ممکن نیست.

اما دلایل ریزش مو چیست؟ دلایل ریزش مو : ژنتیک – مشکلات تیروئیدی - بیماریهای مزمن - فقر آهن داروها (رقیق کننده خون,فشارخون,آرتریت, افسردگی) - سوء تغذیه ورژیم غذایی سخت - عدم تعادل هورمونی(هورمون دی هیدروتستوسترون)- استرس درمان سایر بیماریها مثل سرطان:شیمی درمانی و پرتو درمانی سبب ریزش موی موقتی میشود آلوپشیا آندروژنیک(الگوی طاسی مردانه)زمینه ژنتیکی ووجود هورمونهای مردانه در تشدید آن موثر بوده بالا رفتن سن و گذشت زمان فرصت تاثیر آن روی فولیکولهای مو را بیشتر میکند. آلوپشیا آره آتا(ریزش موی سکه ای)به شرطی که چند سال ثابت باقی مانده و به درمانهای دارویی جواب نداده باشد با این حال احتمال اینکه در اثر شروع مجدد فعالیت بیماری موهای کاشته شده بریزند وجود دارد. کچلی در اثر کشش وکندن مودر اثر بیماریهای روانی است.

درباره کاشت مو در تبریز بیشتر بدانیم

تبریز یکی از شهر های بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است . شما هم اگر ساکن این شهر هستید و به دنبال کاشت مو در  تبریز  می‌گردید این مطلب را از دست ندهید. کاشت مو در تبریز  یکی از خدمات ویژه کلینیک فوق تخصصی زیبایی و کاشت موی دی برای هموطنان عزیزمان است. ما در کلینیک دی این افتخار را داریم که با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز پزشکی در محیطی زیبا و بهره مند از اصول استریلیزاسیون، سعی در فراهم آوردن محیطی مطمئن جهت ارائه خدمات مختلف در زمینه کاشت موی طبیعی، لیزر، تزریق ژل ، بوتاکس و چربی کنیم.

هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟

هزینه کاشت مو برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد و بستگی به سابقه کاری و تجربه پزشک متخصص و تعداد گرافت های کاشته شده برای هر بیمار دارد . اطمینان داشته باشید کسی که برای  کاشت مو زیر نظر پزشک متخصص قرار می‌گیرد، حداکثر کیفیت با هزینه معقول در انتظار اوست. هزینه کاشت موی سر در قبال آنچه فرد بدست می‌آورد (زیبایی، جوانی، اعتمادبه‌نفس...) واقعاً اندک است. بسیاری از شهروندان ایرانی نیازمند کاشت مو راهی کشورهای همسایه می‌شوند تا با قیمت‌های گزافی این سرویس‌ها را دریافت کنند. درحالی که کلینیک دی شیراز خدمات ویژه‌ای برای کاشت مو در ایران و شهرهای مختلف در نظر گرفته است و شما با کمترین هزینه می‌توانید دوباره زیبایی موهای طبیعی خود را به دست آورید.

هزینه کاشت مو به عوامل متعددی همچون جنس پوست سر و مقدار طاسی مرتبط است و هزینه هر تار مو ۳۰۰ تومان بوده که بسته به تعداد تار موی مورد نیاز هزینه نهایی محاسبه می‌شود. که البته اگر شما هنگام مراجعه یا تماس با کلینیک دی نحوه آشنایی با این کلینیک را سایت دی معرفی کنید از تخفیف ویژه مخاطبان آنلاین برخوردار خواهید شد.

هزینه کاشت مو در ترکیه چقدر است؟

ترکیه پس از ایران یکی از مقاصد مهم برای کاشت مو به شما می‌آید. اما به راستی هزینه کاشت مو در ترکیه چقدر است؟ یک حساب سرانگشتی و قیمت‌گیری از کلینیک‌ها و آژانس‌های مجری تورهای کاشت مو در ترکیه نشان می‌دهد که برای کاشت مو در ترکیه شما به مبلغی بالغ بر ۵ هزار یورو یعنی نزدیک به ۲۰ میلیون تومان نیازمندید در صورتی که شما سرویس‌های بهتر به همراه قیمت مناسب و تضمیینی را می‌توانید در کلینیک دی دریافت کنید. در همین راستا ما به دنبال این هستیم تا این فرصت را فراهم کنیم تا متقاضیان کاشت مو در بوشهر، کاشت مو در بندرعباس، کاشت مو در خوزستان و کاشت مو در شهرهای دیگر ایران نیز بتواند به خواسته رویایی خود با همراهی کلینیک دی برسند.

درباره کاشت مو در تبریز بیشتر بخوانید:

1 نظر

محمد رضا محسن پور

سلام و خسته نباشین...ادرس بهترین کلینیک تو تبریز رو دارین؟

23 تیر 1396