به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد و خراسان یکی از خدمات ویژه کلینیک فوق تخصصی زیبایی و کاشت موی دی برای هموطنان عزیزمان است. ما در کلینیک دی این افتخار را داریم که با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز پزشکی در محیطی زیبا و بهره مند از اصول استریلیزاسیون، سعی در فراهم آوردن محیطی مطمئن جهت ارائه خدمات مختلف در زمینه کاشت موی طبیعی، لیزر، تزریق ژل ، بوتاکس و چربی کنیم.

کاشت مو در مشهد یا شیراز؟

اولین اشاره به نام شیراز، بر روی لوح‌های گلی ایلامی به ۲۰۰۰ سال پیش از میلاد بازمی‌گردد که در ژوئن ۱۹۷۰ در هنگام کندن زمین برای ساخت کوره آجرپزی در گوشه جنوب غربی شهر یافت شده‌است. لوح‌های نوشته شده در ایلام قدیم به شهری به نام تیرازیس اشاره دارد. با توجه به فونتیک چنین برداشت می‌شود: تیراسیس یا سیراسیس، این اسم از نام سیراجیس در فارسی قدیم گرفته شده‌است که بر اثر تغییر منظم صداها در زبان فارسی مدرن به شیراز تغییر نام داده‌است. نام شیراز بر روی سفال‌های پیدا شده از ویرانه‌های دوره ساسانی در سده دوم پس از میلاد نیز رویت شده‌است. بر اساس نوشته‌های برخی از نویسندگان بومی، با توجه به شاهنامه، نام شیراز از نام پسر سومین شاه جهان یعنی تهمورث مشتق شده‌است. در کاوش‌های باستان‌شناسی در تخت جمشید، به سرپرستی جورج کامرون در سال ۱۳۱۴ خورشیدی به پیدایش خشت‌نبشته‌هایی عیلامی انجامید که بر روی چند فقره از آن‌ها به قلعه‌ای بنام «تیرازیس» یا «شیرازیس» اشاره شده‌است. همچنین مهرهایی مربوط به اواخر ساسانی و اوایل اسلام، در محل قصر ابونصر یافت شده‌است که حاوی نام «شیراز» می‌باشند. ابن حوقل، جغرافی‌دان مسلمان سده چهارم هجری، وجه تسمیه شیراز را شباهت این سرزمین به اندرون شیر می‌داند؛ چرا که به قول او عموماً خواربار نواحی دیگر بدان‌جا حمل می‌شد و از آن‌جا چیزی به جایی نمی‌بردند. براساس تحقیقات تدسکو شیراز به معنای مرکز انگور خوب است.

خب همه ما درباره زیبایی شیراز به اندازه کافی تفسیرهای مختلف شنیده‌ایم اما این بار برای متقاضیان کاشت مو در مشهد خدماتی را فراهم کرده‌ایم که با برنامه‌ریزی سفر و همچنین پیوند طبیعی کاشت مو همزمان با لذا بردن از جاذبه‌های شیراز بار دیگر زیبایی موهای خود را بازیافته به و به مشهد بازدگردند.

کلینیک تخصصی دی این افتخار را دارد تا بهترین خدمات را به بهترین قیمت ارائه دهد. شما با تماس با کلینیک دی و استفاده از خدمات مشاوره رایگان کاشت مو می‌توانید از مناسب‌ترین قیمت کاشت مو در شیراز مطلع شوید. کافی‌است با شماره تلفن‌های مرکز تماس گرفته و همین الان وقت مشاوره خود را رزرو کنید.

درباره کاشت مو در مشهد و شیراز بیشتر بخوانید:

 

1 نظر

t.b

سلام برای کاشت مو در مشهد کجا باید مراجعه کنیم ؟ وابسطه به کلینیک شماست ؟ کیفیت کار و رضایت مراجعین چطور بوده؟

29 فروردین 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. ما در هیچ کدام از شهرهای ایران شعبه نداریم و اگر مایل باشید در شیراز در خدمتتون هستیم. در مورد رضایتمندی مشتریان میتونید در هر قسمت سایت سوال بپرسید تا افرادی که کاشت مو رو با ما تجربه کردند، تجربیاتشون رو در اختیار شما قرار بدن.

30 فروردین 1397