به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در اردبیل

کاشت مو در اردبیل

کاشت مو در اردبیل

کاشت مو در اردبیل شاید یکی از مسائل مهمی باشد که این‌روزها جوانان اردبیلی به دنبال آن می‌گردند. 

اردبیل کجاست؟

استان اردبیل در شمال غربی ایران قرار دارد.این استان از شمال به رود ارس راه دارد.جمعیت اردبیل در سال ۱۳۹۰ خورشیدی بالغ بر ۴۸۲۶۲۳ نفر بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به بیش از ۵۸۰۰۰۰ نفر می‌رسد. اردبیل از شهرهای باستانی و تاریخی ایران است. این شهر در نزدیکی مرز جمهوری آذربایجانقرار گرفته و از سردترین شهرهای ایران محسوب می‌گردد که جاذبه‌های طبیعی زیادی دارد. این شهر در ۲۱۹ کیلومتری تبریز و ۵۷۸ کیلومتری تهرانواقع شده‌است.

بهترین خدمات کاشت مو در اردبیل

شاید شما هم از آن دسته متقاضیانی باشید که دوست دارند خدمات کاشت مو را در اردبیل دریافت کنند. اما آیا شما هم از نوبت‌های طولانی و قیمت‌های گزاف خسته شده‌اید؟ آیا شما نگران کاشت موی طبیعی خود هستید و به دنبال کلینیک یا مرکز فوق تخصصی کاشت مو طبیعی می‌گردید؟ تنها چند کیلومتر در نزدیکی شما کلینیک دی خدمات ویژه‌ای را برای کاشت مو شما عزیزان در نظر گرفته است. در کلینیک دی ما تخفیف ویژه‌ای را برای داوطلبان کاشت مو در اردبیل در نظر گرفته و این افتخار را داریم که سالانه به بسیاری از ساکنان اردبیل این خدمات را ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با ما تماس بگیرید و با رائه توضحیات درباره نحوه آشنایی با سایت، از تخفیف ویژه بهره‌مند شوید.

کاشت مو

کاشت موی طبيعی يکی از راه های جبران طاسی می باشد که گرچه از سال ها قبل پايه و اساس آن ريخته شده ولی در سال های اخير به مدد کوشش ها و تحقيقات پزشکان متخصص پوست و مو دچار تحولات شگرفی شده بطوريکه در حال حاضر به سختی می توان کاشت موی طبيعی را در يک فرد تشخيص داد و نتايج اين عمل جراحی سرپايی در حال حاضر به طرز شگفت انگيزی طبيعی و زيبا جلوه می کند.

محدوديت های انجام کاشت مو​

کاشت موی طبيعی مثل همه کارهای دست بشردارای يکسری محدوديت های بالقوه می باشد. اين محدوديت ها بردو نوع هستند:
الف) محدوديت هايی که دررابطه با بيمارمی باشند.
1* تعداد موهای قابل برداشت ازمنطقه دهنده مو. واضح است که هرچقدرمنطقه دهنده مو درفردکوچک تر و محدودتر باشد تعداد موهای آن هم کمترشده و بالطبع نتيجه کاشت مو هم ضعيف ترخواهدبود.
2* کيفيت موهای قابل برداشت ازمنطقه دهنده مو. هرچقدر مو نازک تر و رنگ آن روشن ترباشد ميزان پوشانندگی آن (نسبت به موهای ضخيم و مشکی) کمتربوده و تراکم کمتری ايجادمی کنند. در ضمن موهای مجعد پوشش بيشتری نسبت به موهای صاف بوجود می آورند.
3* وسعت منطقه طاس. مشخص است که با افزايش وسعت منطقه طاس(وچون بهرحال تعداد موهای برداشت شده محدوداست) ميزان تراکم موهای کاشته شده (يعنی تعداد موها درهرسانتيمترمربع) نيزکاهش می يابد.
ب) محدوديت هايی که دررابطه با تکنيک کاشت موی طبيعی درحال حاضر وجوددارند.

عوارض کاشت مو :​

*تورم پیشانی و صورت 
*تشکیل دلمه های کوچک بر روی محل های کاشت

*عوارض شدید از جمله درد و سوزش در ناحیه بخیه های پشت سر،خونریزی، باقی ماندن اسکارو عفونت ، بسیار نادر و بیشتر مربوط به تکنیک با جراحی (FUT) می باشد. 
 همچنین اگر تكنيك کاشت درست استفاده نشود، ممكن است موهاي مجاور نيز دچار ريزش شوند.

 

مطالب مرتبط با کاشت مو در اردبیل:

 

0 نظر