به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در اصفهان

کاشت مو در اصفهان

کاشت مو در اصفهان

کاشت مو در اصفهان در کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی لیزر و زیبایی دی

اصفهان يكي از شهرهاي پيشتاز در زمينه انجام اعمال زيبايي خصوصا كاشت موی طبيعی مي باشد. همچنين شهر اصفهان با دارا بودن جاذبه هاي تاريخي منحصر به فرد، آب و هواي معتدل و چهار فصل و طبيعت زيبا هر ساله پذيراي هزاران توريست داخلي و خارجي است.

خدمات کلینیک:

*کاشت موی طبیعی(نواری)

*کاشت موی طبیعی(تک تک)

*خدمات پوست و زیبایی

اصفهان کجاست؟

استان اصفهان، استانی است در میانهٔ ایران با مرکزیت شهر اصفهان. این استان با مساحتی حدود ۱۰۵٬۹۳۷ کیلومتر مربع بین ۳۰ درجه و ۴۳ دقیقه تا ۳۴ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی خط استوا و ۴۹ درجه و ۳۶ دقیقه تا ۵۵ درجه و۳۱ دقیقه طول شرقی نصف النهار گرینویچ قرار دارد. استان اصفهان که در مرکز ایران واقع شده‌است از شرق به استان‌های یزد و خراسان جنوبی، از شمال به استان‌های سمنان، قم و مرکزی، از غرب به استان‌های لرستان و چهارمحال و بختیاری، از جنوب به استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس محدود است. اصفهان قطب تولید آهن، فولاد، مصالح ساختمانی و پتروشیمی در ایران است.

پیوند موی طبیعی

کاشت مو اولین بار درسال 1939 توسط پزشک ژاپنی آقای دکتر Dr.Okuda مطرح و سپس درسال 1959 توسط پزشک آلمانی Dr.Orentreich عملی گردید.واکنش فولیکول( پیاز ) موهای موجود درنقاط مختلف سر نسبت به عوامل آندروژنیک( هورمونی) و ارثی یکسان نمی باشد و موهای موجود درنواحی جلو و وسط سرنسبت به عوامل فوق حساس بوده و دچار ریزش می شوند و لیکن موهای موجود در پشت و دور سر نسبت به این عوامل مقاومت بسیار بالایی دارند و تقریبا فاقد ریزش می باشند . در روش پیوند موی طبیعی جهت جایگزین کردن موهای از دست رفته از فولیکول موهای موجود در نواحی مقاوم به ریزش ( پشت و دور سر ) استفاده می شود . بنابراین فولیکول یا پیاز موی پیوند شده نه تنها یک موی کاملا طبیعی است بلکه تقریبا تا پایان عمر باقی مانده و نسبت به ریزش مقاوم می باشد.
 
 

 

 

2 نظر

هوشمند کاوه

باسلام.آیا کلینیک دی دراصفهان هم شعبه دارد؟وآدرس آن کجاست؟باتشکر

6 فروردین 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. کلینیک دی در شهر دیگری به جز شیراز شعبه ندارد.

16 فروردین 1397
حمزه السومري

سلام من حمزه السورميرى هستم از كوردستان عراق ميخواهم مو سر خود را بكارم . خواستم بدونم قيمّت چنده

8 خرداد 1397

پاسخ

مدیر سایت

با سلام. قیمت کاشت مو 600 دلار هست.

10 خرداد 1397