به کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی دی خوش آمدید
blog detail header image

کاشت مو در یاسوج

کاشت مو در یاسوج

کاشت مو در یاسوج

 یاسوج پایتخت طبیعت ایران بدون شک یکی از زیباترین شهرهای کشورمان است. یاسوج که در قلب کوه‌های زاگرس واقع شده است همواره مامنی برای مردمی خونگرم و پرنشاط بوده است. ما در کلینیک دی سوالات بسیاری را از هموطنان عزیزمان در یاسوج داشته‌ایم که پرسیده‌اند خدمات کلینیک فوق تخصیصی دی برای کاشت مو در یاسوج چیست؟

کاشت مو طبیعی موثر ترین و قطعی ترین روش درمان، جهت موهای از دست رفته است. این پیوند بصورت یک عمل سرپایی بدون بیهوشی، همراه با بی حسی موضعی بوده که در آن شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچ گونه دردی حاصل از موهایی که روی سرش کاشته می شود را حس نمی کند. بعد از کاشت موی طبیعی، یک پانسمان بسیار جزئی روی سر گذاشته می شود که بیشتر جهت جلوگیری از آلودگی استفاده شده که روز بعد از کاشت مو از روی سر برداشته می شود و شخص به راحتی می تواند استحمام کرده و مراقبت‌های پس از کاشت مو را از سر گیرد. موهایی که کاشته می شوند تا حدود ۳ هفته به میزان کمی رشد می‌کنند تاجایی که این میزان رشد مو برای خود شخص هم بسیار محسوس بوده و سپس این موها وارد مرحله استراحت یا ریزش می شوند که بطور تقریبی تا ۳ ماه طول می کشد و در اوایل ماه چهارم موها مجددا شروع به رشد کرده و بطور دائم باقی می مانند ودیگر دچار ریزش نمی شوند. خوب است بدانیم تاثیر و نتیجه عمل پیوند مو حدود ۹ ماه بعد مشخص می شود و در این دوره تفاوت چهره قبل از کاشت با بعد از کاشت مو بسیار قابل توجه است.

کاشت مو هیچ گونه عارضه ای نداشته و با توجه به مراقبت های بسیار ساده ای که طی همان ۲ هفته اول کاشت نیاز به رعایت می باشد شخص از موهای خوب و یکدستی برخوردار می شودکه در نهایت این نتیجه منجر به رضایت بخشی بسیار بالایی از مجموعه مشاوره کاشت مو می گردد. خدمات ویژه کلینیک دی برای متقاضیان کاشت مو در یاسوج کلینیک فوق تخصصی دی این افتخار را دارد که به هموطنان عزیز یاسوجی نیز همچون دیگر عزیزان سراسر کشور خدمات ویژه کاشت مو و زیبایی ارائه دهد. در این بسته‌های ویژه به متقاضیان ساکن کرمانشاه تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌شود و این عزیزان با سفر به شیراز از خدمات کاشت مو و همچنین راهنمای اقامت در شهر شیراز و پایتخت فرهنگی ایران زمین بهره‌مند خواهند شد. کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره ما نیز بهره‌مند شوید.

مطالب مرتبط با کاشت مو در یاسوج:

0 نظر